PDA

Zobacz pełną wersję : Newsflash - pełna treść newsa



azysiek
18-06-2009, 11:27
witam,

mam zainstalowany moduł "newsflash" wyświetlający na stronie głównej migawki newsów. Po kliknięciu w newsa jego pełna treść otwiera się zawsze pod pod modułem "newsflash". Co zrobić, aby moduł newsflash nie wyświetlał się po kliknięciu w konkretnego newsa? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, sam nie potrafię dojść do sedna problemu.

pozdrawiam

Jola
18-06-2009, 15:59
Witam,
jeśli dobrze zrozumiałam, chcesz żeby po kliknięciu w link modułu otwierała się strona z treścią newsa ale moduł newsflash nie był już widoczny?
Taki efekt uzyskasz zaznaczając w ustawieniach modułu przy jakich pozycjach menu ma się wyświetlać.
Pozdrawiam

azysiek
18-06-2009, 16:04
Hey, ustawiłem, że ma się wyświetlać tylko na głównej. Ale to nie rozwiązuje problemu. klikam na newsa w newsflash i zamiast otwarcia strony z samą treścią newsa, mam u góry dalej newsflasha i dopiero poniżej treść newsa. Kliknij sobie na jakąkolwiek wiadomość na www.wiadomoscifinansowe.pl, a zobaczysz o co mi chodzi.

Dzięki

idek
18-06-2009, 17:54
a po co newsflasha do tego używasz?

nie wystaczy CI na stronie glownej wyświetlić tylko zajawek? przecież będzie tak samo wyglądalo, a działało tak, jak chcesz...