PDA

Zobacz pełną wersję : katalog Alberghi2 PL



tkarp
27-06-2006, 19:54
Witam

Testuje ten komponent aby prowadzic katalog gospodarstw agroturystycznych ale niestety mam wrazenie, ze uzytkownicy zalogowani nie maja mozliwosci dodawania wpisow do tego katalogu. Czy tylko administrator moze to robic?
Probowalem linku index.php?option=com_alberghi&task=new ale to na nic.

sogo
27-06-2006, 20:38
Witam

Testuje ten komponent aby prowadzic katalog gospodarstw agroturystycznych ale niestety mam wrazenie, ze uzytkownicy zalogowani nie maja mozliwosci dodawania wpisow do tego katalogu. Czy tylko administrator moze to robic?
Probowalem linku index.php?option=com_alberghi&task=new ale to na nic.


tak, tylko administrator.
pozdr.

magic
28-06-2006, 00:03
Zmień sobie na Jomres.
Dodatek komercyjny (65 funtów), ale każdy będzie sobie mogł wstawić swoje agroturystyczne gospodarswo w Twoim serwisie (nawet bez pytania o zgodę admina), no i będzie miał też full rezerwacje online w Twoim serwisie (dla całego obiektu lub dla pokojów lub dla gości) i pełne zarządzanie obiektem ...
www.jomres.net (http://www.jomres.net)

tkarp
28-06-2006, 17:11
OK, dziękuję za informacje
Tak przy okazji to przy wysyłaniu formularza w zakładce kontakt wyskakuje bład: Parse error: syntax error, unexpected '.' in com_alberghi/email.frontend.alberghi.php on line 46

yogi009
24-07-2007, 15:23
mam Joomla 1.0.11 PL i Alberghi 2.0 PL i w żaden znany mi sposób nie chce się toto zainstalować. Możesz mi podesłać linka do sprawdzonych zasobów ? Szukam też systemu rezerwacji hotelowej, najlepiej free :)