PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria po ftp-ie. pomóźcie mie bo pomysły już odchodzą



XANTIUSZ
22-06-2009, 11:30
Witam
Najpierw chciałbym Was powitać a poza tym mam problem:
otóż olega on na tym że mam stronkę na serwerze ZA.PL i CBA.PL
i miałem kilka galerii ale gdy próbuje wgrać zdjęcie na Phoca galerry wyskakuje błąd co muszę zrobić dodam iż próbowałem wgrywać po ftp-ie do katalogu gdzie są zdjęcia ale to nie dawało rezultatu .
Czy za każdym razem muszę ze swojego serwera localhosta przerzucać ręcznie całego cms-a po dodaniu przez np Filezillę całą stronkę??
Pomóżcie bo irytuje mnie już to wczoraj siedziałem nad tym g****m 10 godzin i nic nie wymyśliłem.

PeFik
22-06-2009, 15:11
Twoje określenie "g****m" idealnie pasuje do hostingów które próbujesz, nie będę powtarzał ich nazw, bo szkoda słów.

Zainwestuj w dobry hosting, wtedy odzyskasz wiarę we własne siły. Choćby środkowy pakiet z proste.pl: nazbieraj truskawek na polu, sprzedaj stare komiksy - na pewno ci starczy.

Komponenty instaluje się przez wbudowany instalator a nie FTP.

gripsy
22-06-2009, 16:39
Witam
Czy za każdym razem muszę ze swojego serwera localhosta przerzucać ręcznie całego cms-a po dodaniu przez np Filezillę całą stronkę??

Sprawdź Cactus.

ppilus
22-06-2009, 20:34
Czy za każdym razem muszę ze swojego serwera localhosta przerzucać ręcznie całego cms-a po dodaniu przez np Filezillę całą stronkę??
Jeżeli twój hosting pozwala to spakuj witrynę na localhoście a potem rozpakuj na serwerze (np. DirectAdmin lub z poziomu shell)

zwiastun
22-06-2009, 20:37
Czytajcie, Panowie, odpowiedzi! PeFik dość jasno odpowiedział.
Joomla! ma swoje wymagania. Jeśli ktoś chce sobie instalować w środowisku, które wymagań Joomla! nie spełnia, jego decyzja. Wszelkie porady takim Gościom mijają się z celem!