PDA

Zobacz pełną wersję : Zarządzanie dodatkami



ewa1961
22-06-2009, 20:52
Z góry przepraszam, moje pytanie dla wielu może wydać się głupie. Ale przeszukałam wszystko co mi przyszło do głowy i nie znalazłam odpowiedzi.
Otóż chciałabym się dowiedzieć jakie dodatki w joomli(1.5.11) powinny być włączone. Ich nazwy nic mi nie mówią. Czy gdzieś mogę dowiedzieć się co oznaczają nazwy dodatków zainstalowanych w joomli. Na stronach pomocy zamieszczonych przez 'Zwiastuna' nic nie znalazłam. Proszę o pomoc!!!:confused::confused::confused:

zwiastun
22-06-2009, 21:07
Żart?
http://wiki.joomla.pl/Screen.plugins.edit.15

ewa1961
22-06-2009, 21:47
Jeszcze raz przepraszam za tak infantylne pytanie.
Uczę się wszystkiego sama a jestem trochę starszą osobą. :rolleyes:

zwiastun
22-06-2009, 21:55
Nie przepraszaj, bo akurat - zwłaszcza w tym przypadku - nie ma za co. Zdziwiło mnie jedynie, bo nazwy dodatków - jak widzisz - są podane w podstawowym zestawie materiałów pomocniczych.
Fakt, nie są wymieniane gdzie indziej, ale i nie ma zbytniej potrzeby - funkcje dodatków są krótko objaśnione w pomocy podręcznej. :)

idek
23-06-2009, 00:29
a ja jestem w szoku, bo domyslam się, że w nicku masz year of birth.. wow.. super:D gratuluje zawzięcia i życzę powodzenia i wytrwałości!
nie, żeby wiek był jakiś super zaawansowany, broń (...), ale cięzko spotkać aktywnych Internautów nie wspominając o Internautkach ;)

mogłabyś być moją mamą :D ... a Zwiasti tatą :D :P