PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder 1.2.1 Lista: "co potrafi"



elondesign
23-06-2009, 00:48
Ze względu na rozsianie informacji i płatną dokumentację nt. tego pluginu Joomla. Chciałbym zebrać i jednocześnie uzyskać informację od bardziej doświadczonych użytkowników co ten plugin potrafi, czyli jakie zawiera funkcje lub jakie może zawierać po doinstalowaniu dodatkowych modułów. Rozpoczną listę od tego co już sam wiem.

Zaawansowane zarządzanie użytkownikami
Listowanie użytkowników
Zaawansowane opcje rejestracji użytkowników
Łączenia (koneksje) między profilami
Strony profili

Moduły dodatkowe:
mod_s4jmostvisitedprofiles - pozwala na wyświetlenie listy najczęściej odwiedzanych profili.
mod_s4jlastupdatedusers - pozwala na wyświetlenie listy ostatnio aktualizowanych profili.


Proszę o uzupełnienie listy. Nie chce pisać więcej, bo więcej nie sprawdzałem. Proszę o wpisy z doświadczenia. Przy rozszerzeniach proszę o podanie nazwy rozszerzenia - tak jak ja wyżej.

Mnie osobiście interesuje czy są takie funkcje jak forum, poczta portalowa, galerie użytkowników, możliwość integracji z płatnościami online.

rosciak
23-06-2009, 02:28
Integruje się łatwo z Kuneną i z Agorą Olympusem jeśli chodzi o forum, poczta portalowa po zainstalowaniu genialnego UddeIM też zintegrowana, galerie użytkowników są. Płatności nie sprawdzałem.

prince15
23-06-2009, 13:50
Moim zdaniem nie ma co roztrzepywać tematu, lista dodatków jest na Extension Joomla, wystarczy przejrzeć i zobaczyć jakie możliwości ma komponent, a ma i to duże.

Lista dodatków: http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/community-builder-extensions

miho82
19-08-2009, 00:34
Sorry za archeologie tematu :D ale mam pytanie czy istnieje dodatek ktory da mozliwośc userowi dodanie krótkich plikow mp3 z pozniomu profilu cos ala myspace.com ??

seba.adm
19-08-2009, 10:02
Użytkownik @prince15 wyżej podał link do rozszerzeń dla komponentu Community Builder. Przejrzyj je dokładnie. Myślę że znajdziesz odpowiednie rozszerzenie.

miho82
19-08-2009, 17:09
no już przeglądałem, albo jestem slepy ale tylko playerek do cb znalazłem wiec my bysmy musieli wrzucać probki utworów