PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przenieść na serwer - Pomocy!!!



basia791
23-06-2009, 10:05
Witam, czy ktoś może mi podać prosty tutorial, jak przenieść stronę zrobioną na domowym komputerze na serwer. Za nic nie mogę tego zrobić. Skorzystałam z joomlapack i spakowałam stronę. Jednak nie mogę tego przenieść na serwer, bo plik jest za duży. Próbowałam na cba.pl i nk6.pl i nic. A może ktoś zna darmowy serwer, gdzie nie ma tak wielkich ograniczeń, co do wielkości pliku. Zaznaczam, że nie jestem zbyt mocna w tym całym tworzeniu stron i dlatego skorzystałam z joomlapack. Myślałam, że to jest łatwiejsze. Pomocy.

idek
23-06-2009, 10:23
Basiu.... oszczędność nie zawsze popłaca, jak już uda Ci się przenieść stronę z domowego serwera na taki z prawdziwego zdarzenia, to zapewne napotkasz kolejne problemy...

Proponowałbym darowac sobie darmówke i kupić konto chociażby za 1,99 miesięcznie - przecież to prawie darmo :)

A co do tego, ze nie pozwala Ci wgrać tak dużego pliku.... Hmmm... czy on czasem nie musi być rozpakowany? Mówie o paczce z JoomlaPacka, co prawda można chyba wgrać zapakowany, ale potem musisz go na serwerze rozpakować, żeby uruchomić instalatora.. A wątpie, żeby cba, czy serwery tego pokroju umozliwiały rozpakowywanie plikow..

basia791
23-06-2009, 10:33
Proponowałbym darowac sobie darmówke i kupić konto chociażby za 1,99 miesięcznie - przecież to prawie darmo :)


A czy mogłabym poprosić namiary na taki serwer za 1,99 miesięcznie i żeby joomla oczywiście na nim działała? :)

ppilus
23-06-2009, 10:45
JoomlaPack jest dobrym narzędziem do tego tupu operacji.
Jednak jak napisał @idek rozejrzyj się za hostingiem. Za 50zł/rok znajdziesz taki, z którym nie będzie problemów. (na pw przesłałem namiar by nie robić reklamy :) )

nikszal
23-06-2009, 12:21
Nie naruszę warunków regulaminu, ponieważ taka reklama już istnieje na www.joomlapl.com (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/). Nie jest serwer - rakieta, ale zupełnie porządnie sprawuje się na pierwszą instalację na komercyjnym hostingu. Koszt 29,75 zł netto za powierzchnię dyskową 1GB. Darmowy okres testowy - 7 dni.

dargit
01-07-2009, 20:13
Jak darmowe to tylko na www.ovh.pl pozdrawiam :)
nie masz żadnych reklam