PDA

Zobacz pełną wersję : Rejstracja nowych uzytkownikow Joomla i Mambo



rywi
28-06-2006, 14:08
Witam . Jestem pierwszy raz na forum.
Czy ktos moglby mi pomoc:
nie wiem dlaczego ale nie dziala mi rejstracja nowych uzytkownikow ani na joomla ani na mambo.
Czy serwery maja zablokowana jakas opcje ? czy moze ustawienia uprawnien sa zle ?
Podobna sytuacja jest w ksiedze gosci.Przegladarka pokazuje blad.
Podejrzewam ze jest wspolny problem.

joomla - www.rywi.webd.pl (http://www.rywi.webd.pl)
mambo - www.rywi.livenet.pl (http://www.rywi.livenet.pl)
Prosze informacje.
Z gory dzieki :o
Pozdrawiam
Rywi.

pr0gressiv3
28-06-2006, 15:35
Hmm klikam zaloz sobie ale niestety jest pusta strona : > mialem kiedys taki blad wiec nadpisalem plik logowania i pomoglo, czsem przy wrzucaniu na ftp moze cos umknac.. : )

rywi
28-06-2006, 23:54
probowalem podmienic pliki z COM_REGISTER - nic nie dalo :( moze ktos ma jakies inne pomysly ?

Rybik
29-06-2006, 01:28
a probowales podac dane, ktore opisalem w regulaminie ? czy tak lubisz po omacku bladzic ?

rywi
29-06-2006, 13:02
Instalacja Joomla poprawna.
Komunikat bledu IE:
---------------------------------------------------------------------------------------------
Line: 152
Char: 4
Error: 'name' is null or not an object
Code:0
url: http://rywi.webd.pl/index.php?option=com=com_registration&task=register
---------------------------------------------------------------------------------------------

Joomla nie pamietam skad pobrana .
wersja pliku - JoomlaPE1_0_8e

Informacje o sysytemie
--------------------------------------------------------------------------------------------
Informacje o systemie PHP działa na:: Linux sofa.webd.pl 2.6.14.7 #4 SMP Tue Mar 21 14:11:09 CET 2006 i686 Wersja MySQL:: 4.1.18-standard-log Wersja PHP:: 4.4.2 Serwer WWW:: Apache/1.3.36 (Unix) mod_fastcgi/2.4.2 mod_auth_passthrough/1.8 mod_log_bytes/1.2 mod_bwlimited/1.4 PHP/4.4.2 FrontPage/5.0.2.2635.SR1.2 mod_ssl/2.8.27 OpenSSL/0.9.7a Interfejs serwera PHP:: apache Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.8 Stable [ Sunshade ] 26-Feb-2006 05:00 UTC Przeglądarka:: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Istotne ustawienia PHP:: Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF (wyłączone) Open basedir [Katalog bazowy]:: /home/rywi:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp Display Errors (Pokaż błędy):: ON (włączone) Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: ON (włączone) File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (włączone) Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: ON (włączone) Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: ON (włączone) Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wyłączone) Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /tmp Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0 Obsługa XML:: Tak Obsługa Zlib:: Tak Wyłączone funkcje:: exec, shell_exec, system, passthru Edytor WYSIWYG:: Bez edytora WYSIWYG
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam nadzieje ze nie naruszylem zadnych ustalen regulaminu i podalem wszystkie potrzebne dane.

Rybik
29-06-2006, 16:18
regulamin powstal dla Was najbardziej, te dane umozliwia szybsza pomoc

na dobry poczatek wylacz register globals (opis na serwerze pomocy) potem sie jeszcze temu przyjrze