PDA

Zobacz pełną wersję : nie działający readmore?



polimch
24-06-2009, 21:48
Witam: mam problem z którym nie bardzo mogę sobie poradzić:
wstawiam na stronke "readmore" ale niestety wszystko pozostaje po staremu:
używam joomla 1.5.10 wszystko smiga jak najbardziej tylko ten dodatek readmore nie działa:(
ps.sprawdzałem ustawienia: preferencje artykułów,menu,dodatku - itp wszystko włączone
jakieś sugestie?

idek
25-06-2009, 00:14
co to znaczy:

wstawiam na stronke "readmore" ale niestety wszystko pozostaje po staremu:
dodatek readmore nie działa:(

polimch
25-06-2009, 08:22
przepraszam za mało konkretną wypowiedź
Chodzi o to że jak wstawie odpowiednia składnie do tekstu za pomoca tego buttona to artykuł nie jest dzielony!
z tego co sie orientuje to powinien sie pojawić po wstawionej linni w artykule znacznik (tekst,obrazek itp) umożliwiający przejście do całości artykułu.
natomiast artykuł wyświatlany jest bez zmian tzn. w całości bez wzgledu czy sa to artykuły w kategorii czy sam pojedyńczy artykuł

wilek666
25-06-2009, 17:17
Też parę dni temu miałem podobny problem, otóż zauważ gdzie (w jakiej pozycji menu?) umieszczasz read more (czytaj więcej).
Menu => Typ pozycji menu !!! => np. Przegląd - Artykuły w kategorii (albo strona startowa) obsługuję czytaj więcej a jak ustawisz Listę to wtedy NIE będzie działać... napisz czy pomogło
Pozdrawiam

polimch
26-06-2009, 13:23
Serdecznie dziekuje za podpowiedź!
Faktycznie jest tak jak napisałeś przycisk wiecej działa tylko na głównej stronie witryny i na kategoriach artykułów
Zauwazyłem to już wcześniej bo zainstalowałem dodatek auto readmore który zrobił to tylko w tych 2 elementach
Myślałem że jest to możliwe w każdym artykule!
POZDRAWIAM

zwiastun
26-06-2009, 14:15
Czytam i nie rozumiem!
Przycisk Więcej [Readmore] umożliwia podział artykułu na wprowadzenie i część główną oraz dodaje kod odnośnika do części głównej w przypadku, gdy artykuł jest sygnalizowany wprowadzeniem na stronach przeglądów.

Myśl zawarta w zdaniu, że
przycisk wiecej działa tylko na głównej stronie witryny i na kategoriach artykułów
to po prostu bzdura!

Cromo12
16-07-2009, 14:30
A ja zainstalowałem Joomla 1.5.12 i nie działa u mnie readmore. Tzn. jak klikam na "więcej" nic się nie dzieje, nie ma czerwonej linii. A jak najeżdzam na przycisk to wyświetla się na pasku, na dole strony:

admistrator/#

Czytałem, ze coś trzeba doinstalować, szukałem w necie ale nie wiem dokładnie co.... :confused:

wilek666
16-07-2009, 16:22
Cromo12 => http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=30062 mam to samo, tak samo nie działa podział strony, dlatego zainstaluj sobie JCE i w przyciskach JCE też są te funkcje podziału strony i czytaj więcej i wtedy działa, albo wrzucaj poprzez html :)... pzdr