PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem menu podpiętym pod konkretną sekcję



db1308
24-06-2009, 23:54
Witam drogich Panów (i Panie),
zgłaszam się z pytaniem/prośbą o rozwiązanie problemu, który mnie powoli przerasta.
Zainstalowałam joomlę bez przykładowych danych (co robię zazwyczaj, bo zdążyłam ją już na tyle poznać, by nie musieć modyfikować gotowych pozycji). Odkryłam jednak problem, którego nie potrafię przeskoczyć. Mianowicie - podpięcie dodatkowego menu pod konkretną sekcję (opcja Select Menu Item(s) ).
Stworzone menu, w opcji "All" działa bez problemu i wyświetla się, natomiast w momencie przypisania go do konkretnej sekcji - znika i nie pojawia się nigdzie.
Zainstalowałam już eksperymentalnie joomlę 1.5 z przykładowymi danymi, żeby porównać czy nie zapomniałam o czymś istotnym w przypadku pozycji othermenu (wzorowałam się na tych, wychodząc z założenia, że jeśli on działa, to powinno działać też to stworzone w joomli bez przykładowych danych), ale niestety... menu działa, ale tylko na wszystkich stronach, przy wyborze zaś konkretnej sekcji - nie ma go.
Pytanie - czy jest jakiś sposób by to pokonać? Zauważyłam ten problem na wszystkich stronach wgranych bez przykładowych danych.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
db.