PDA

Zobacz pełną wersję : Panel admina



chesterr3
25-06-2009, 10:50
Witam

Mam problem z edycją panelu administratora. Tutaj screen:

usunąłem zrzut ekranu! przedstawiajacy moduł Witaj u Joomla w panelu administracyjnym.

Do autora wiadomości: Jeśli się nie umie zmniejszać obrazków, to należy się bawić wiadereczkami i piaskiem w piaskownicy, a nie umieszczać posty na forum poświęconym prowadzeniu witryn internetowych!
zwiastun

pod ścieżkami:
joomla/language
joomla/administrator/laguage

Nie mogę nic znaleść (abo żem jest ślepy). Wprawdzie znalazłem plik pl-PL.mod_popular.ini który jest częściowo odpowiedzialny za treść jednego z podmenu na dole zaznaczonego na czerwono. Jednak głównie chodzi mi oto aby zmienić tekst zaznaczony na czerwono jako pierwszy od góry. Gdzie sie on znajduje lub chociaż prosze mi powiedzieć gdzie moge go szukać.

Z góry dziękuje.

PeFik
25-06-2009, 11:05
w modułach - dla administratora (przełącz sobie).

Gratuluje zdolności graficznych w MS Paint

chesterr3
26-06-2009, 10:07
spokojnie zwiastun, to tylko zdjęcie. Śpieszyło mi sie bardzo wczoraj jeśli było zaduże to dobrze że usunołeś.

Daję tu nowe, w nagorodę z ładną ramką ;p

http://img208.imageshack.us/img208/7499/tlos.jpg

Ponieważ mój problem jest nadal aktualny. Pefik jeśli możesz powiedz mi czy chodzi Ci o "przełączanie"? w modułach w panelu admina ? Nic nie mogę tam znaleźć.

trzepiz
26-06-2009, 10:42
Rozszerzenia > Moduły > nastepnie przełącz na "Administrator". Tam znajdziesz interesujące cię rzeczy

chesterr3
26-06-2009, 11:09
Wszystko jak na tacy podane...
dzięki trzepiz bo pewnie bym nadal po plikach tego szukał próbując recznie to zmieniać.

Temat do spalenia, ZAMKNIECIA czy cus.

zwiastun
26-06-2009, 13:02
spokojnie zwiastun, to tylko zdjęcie. Śpieszyło mi sie bardzo wczoraj jeśli było zaduże to dobrze że usunołeś.
.
Prawda, że lepiej?
:)