PDA

Zobacz pełną wersję : Co zrobić aby po kliknięciu w link temat się pokazał na nowej stronie



tadeusz777
25-06-2009, 15:06
Mam problem i nie wiem jak to naprawić na stronie www.gizycko.tv (http://www.gizycko.tv) Stronka jest na joomli 1.5.11.
Gdy wchodzę na stronę i klikam na (patronujemy) z prawej strony u góry dokładnie w link: Mazury Hip Hop Festiwal Giżycko 2009
stronka ładnie się otwiera w nowym okienku z cała informacją.

Ale gdy kliknę w inny link a dopiero później kliknę w link Mazury Hip Hop strona się dziwnie otwiera - otwiera się na dole strony. Podobnie dzieje się w seyrecie

zwiastun
25-06-2009, 15:21
To się wyświetla poprawnie. Problemem jest jedynie wielkość obrazka (jest za szeroki)

tadeusz777
25-06-2009, 15:29
To się wyświetla poprawnie. Problemem jest jedynie wielkość obrazka (jest za szeroki)
Dla mnie to nie jest poprawne, że na dwa sposoby wyświetla się strona. W Joomli 1 nie miałem tego

zwiastun
25-06-2009, 15:35
Dwa sposoby - zdarza się w przypadku, gdy artykuł jest umieszczony w dwóch różnych pozycjach menu z różnymi ustawieniami.
Nie wiem, jak umieszczasz tam odnośniki (to jakiś moduł?).

tadeusz777
25-06-2009, 15:37
Z prawej strony u góry jest na module global news

zwiastun
25-06-2009, 15:42
Do tych artykułów można dotrzeć po wywołaniu jakichś pozycji menu. Zatem wyświetlają się najprawdopodobniej zgodnie z ustawieniami dla tej pozycji menu i ewentualnie modułu, w którym ta pozycja menu jest wyświetlana. Wrzuć na PW dane do konta podejrzę.

tadeusz777
25-06-2009, 15:49
To samo dzieje się w seyrecie gdy kliknę na dowolny link w menu Video kategorie ( lewa strona góra ) a następnie kliknę w link pod seyret playerem
Odpowiedzi wideo i wybiorę jakiś klip otwiera się strona seyreta razem z główna strona