PDA

Zobacz pełną wersję : JoomSuite - wątpliwości



andrzej61
25-06-2009, 17:11
Chciałbym się zapytać o to czy zestaw komponentów JoomSuite jest coś wart czy nie za bardzo? Mam mieszane uczucia. Z opisów jawi się jako coś super. Niczym państwo w państwie rozbudowany system o wielu ciekawych funkcjach wewnątrz Joomli. Ale w praktyce to nie wiem co myśleć. Warningi, problemy z wyinstalowaniem, nie obyło się bez ręczego kasowania w FTP i czyszczenia bazy. Cokolwiek brakuje tam to zaraz biały ekran i warning. Czy ktoś może ma wyrobioną opinię na temat JoomSuite?

PeFik
25-06-2009, 19:08
"Warningi, problemy z wyinstalowaniem" - i to w legalnej wersji? Jakoś nie wierze, wiem co sam kupowałem jeden z komponentów (JoomSuite Content i JoomSuite User).

oczywiscie mają lepszą gatkę marketingową niż wszyscy, ale poza tym dużo w tym prawdy. Wszystko zależy który komponent ci pasuje.
Osobiście na 2 raz wybrał bym coś innego ;) ale kwestia gustu.

andrzej61
25-06-2009, 19:35
Dzisiaj trudno by używać jakiejś nielegalnej bo jest free testowa i co 2 tyilgodnie można uaktualnić licencję i ma się przez cały czas.
Mam na myśli głównie JS Resources. Nieźle to opisane bo i system kategorii jest wielopoziomowy i pluginy różne i wyglądałoby na to że sobie można zrobić tym co się chce jak chodzi o strukturę zawartości. Tylko że jak coś tylko brakuje to od razu warning i biały ekran. Natomiast tam jest też JSexplorer czyli do zarządzania katalogami i to już jawnie rozwala Joomlę w trakcie instalki. Wychodzi czerwony pas z licznymi warningami a potem mnóstwo problemów. Na rożnych podstronach admina Joomli pojawiają się warningi po intalce tego JSexporera.
W końcu chyba trzeba zostać przy sekcjach i kategoriach Joomli wzmocninych o Ijoomla newsportal i Magazine, które z kolei nie mam to wątpliwości, są super. Do tego doszedł Magazyn K2, też chyba dobry jak do tej pory nie widzę problemów, a jeszcze jak komu mało możliwości to jaszcze kilka dobrze działających i do tego free komponentów można znaleźć.

PeFik
27-06-2009, 14:09
dlatego też napisałem "Osobiście na 2 raz wybrał bym coś innego", bo inne rzeczy bym u nich nie kupił. Może za jakiś długiiiiiiii czas.

andrzej61
27-06-2009, 16:58
:D Ale gratis jest tylko co 2 tygodnie trzeba licencje uaktualnić. A co byś wybrał?
Jeszcze taki zestawik jest JX . Też nie wiem za bardzo jak myśleć. Niby ma to dawać wielopoziomową strukturą sekcji i kategorii, ale nie ma tutoriala.