PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja szablonu



arunia
26-06-2009, 21:57
Witam.
Szablon został stworzony w programie Artisteer, szablon jest dedykowany dla firmy ale przy instalacji na serwerze home.pl czy nazwa.pl wyskakuje mi błąd:
Warning: file_put_contents(/tmp/install_4a452681e6903/arvolt/functions.php) [function.file-put-contents (http://www.arvolt.pl/administrator/function.file-put-contents)]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/joomla/filesystem/file.php on line 298
Doradzono mi abym zmienił chmod /tmp na 777 ale nic to nie dało, może ktoś z was kolegów miał podobny problem z instalacja szablonu i zna rozwiązanie tego problemu?.
Pozdrawiam Artur

big_krzysiek
26-06-2009, 23:45
sprobuj wrzucic go ftp-em do katalogu z szablonami i przypisac jako domyslny z PA...napisz czy pomoglo.....

arunia
27-06-2009, 01:05
A ja nad tym ślęczałem dwa dni, to jest takie proste a dla mnie było takie skomplikowane. Działa na home.pl i nazwie.pl, wielkie dzięki kolego big_krzysiek. Pozdrawiam

magdaa
27-06-2009, 01:45
zwiastun i inni siedzą i pracują na wikiJoomla!, aby nowi użytkownicy Joomla mieli ułatwiony start! Informacja na temat sposóbów instalacji szablonu znajduje się np tutaj: http://wiki.joomla.pl/Jak_zainstalowa%C4%87_szablon%3F

czy trzeba marnować dwa dni ? czy trzeba czekać, aż ktoś wyłoży kawa na ławę ? dla kogo to wszystko jest tworzone i w jakim celu ?

jeśli już składasz podziękowanie dla big_krzysiek ... to kliknij w słoneczko, przy jego wypowiedzi, i daj mu tym sposobem 1 dodatkowy punkt do reputacji!

arunia
27-06-2009, 08:49
Witam
To fakt ze nie doczytałem tego na forum jak i w sieci, ja nigdy nie instalowałem w taki sposób, robiłem to zawsze spakowana paczka. A czy warto czekać dwa dni to myślę ze jak człowiek kombinuje sam i do czegoś dojdzie na własną rękę to satysfakcja jest dożo większą, ja sięgam na fora z pytaniami wtedy kiedy już mam naprawdę czegoś dosyć i tak właśnie zrobiłem. Dzięki za odpowiedz na mój post. Pozdrawiam Artur