PDA

Zobacz pełną wersję : Brak artykułów po usunięciu: Ja_News



Krisuuu
27-06-2009, 11:07
Witam,

Zainstalowałem komponent: Ja_news, ale nie przypadł mi do gustu to po chwili odinstalowałem go. Następnie wchodzę na portal, a tam brak artykułów na stronie głównej.. Nic nie zmieniałem w opcjach artykułów ani w sekcjach kompletnie nic.. Ogólnie gdy wejdę do sekcji na portalu lub przez moduł: ostatnie newsy, to można czytać artykuły itp ale żaden nie chce się wyświetlić.. co mogę w takiej sytuacji zrobić ?

PeFik
27-06-2009, 12:06
zmien ustawienia w menu, strona startowa musi wskazywac na cos, skoro komponent ja news usunałes

Krisuuu
27-06-2009, 12:10
przed zainstalowaniem tego komponentu wszystko było tak jak trzeba, zaraz po odinstalowaniu nie zaczęło pokazywać artykułów na stronie głównej, a w menu i w opcjach i w sekcjach mam wszystko dobrze skonfigurowane, no i też nic nie zmieniałem więc jakim cudem nie wyświetla artykułów ?

Dylek
27-06-2009, 12:40
Legalni userzy maja dostep do forum, gdzie jest dzial tego komponentu - zerknij, pewnie komus sie tez to przytrafilo i jest opisane jak temu zaradzic.

Krisuuu
27-06-2009, 12:51
mało znam angielski, a mój problem jest trudny do opisania. Naprawdę nikt nie wie jak przywrócić moje artykuły ? Zrobiłem już nawet aktualizację z 1.5.10 do 1.5.11 i nic to nie dało

PeFik
27-06-2009, 13:59
czy skasowały ci się artykuły/sekcje/kategorie ? - czyli masz puste listy ? a co jest w koszu?
czy TYLKO nie widać ich na stronie głównej (frontowej) ?


jeśli odp1) znaczy że miałeś pirata.
jeśli odp2) sprawdź 1 pozycje w głównym menu ( w panelu) - co pokazuje.... daj zrzut ekranu - tak jak u mnie a nie pisz "a mój problem jest trudny do opisania."

usunięte zdjęcie/zwiastun - następnym razem proszę w rozmiarach Bitwy pod Grunwaldem

Krisuuu
27-06-2009, 20:38
1. mam wszystkie artykuły itp itd
2. Mam dokładnie tak jak ty, po prostu kompletnie nic nie zmieniałem po instalacji i odinstalowaniu komponentu, tak jakby samo się to zrobiło ..

Dziwny problem, dlatego pytam jak temu można zaradzić

PeFik
27-06-2009, 21:50
zmień szablon na inny, czy nadal będzie tak samo?

Krisuuu
27-06-2009, 21:55
na innym wyświetla normalnie ;)
tylko akurat na moim domyślnym nie

Krisuuu
09-07-2009, 23:57
pomoże ktoś ?

JoomGod
30-07-2009, 02:35
Dołączam się do Krisa ;) Jestem zaawansowanym już użytkownikiem Joomla, i z czymś takim się jeszcze nie spotkałem ..

PeFik
30-07-2009, 09:13
me too...

Ja news - nie usuwa artykułów w legalnej, pełnej wersji.

z kolei K2 - ma osobny system artykułów niezależny od standardowego, ale też wątpię aby je kasował z automatu po odinstalowaniu komponentu.

JoomGod
30-07-2009, 15:15
Ja news nie usunął żadnego artykułu tylko po prostu nie chce wyświetlać je na stronie głównej .. próbowałem już wszystkich opcji i nadal nic ..

Przyznam się, że miałem nieorginalną wersję tego produktu

PeFik
30-07-2009, 18:48
Przyznam się, że miałem nieorginalną wersję tego produktuniestety, ale mogłeś od początku tak pisać, a nie tracimy czas na domysły!
Nauczka dla ciebie, teraz najlepiej zrobić ponowną instalacje, bo nie wiadomo co ci ten ja-news nulled zrobił...

p.s.
Twoje psedo "JoomGod (http://forum.joomla.pl/member.php?u=20950)" - zmień na naiwniak, bo do boga joomlowego brakuje ci 2-3 lat doświadczenia.