PDA

Zobacz pełną wersję : Przesunięcie całego szablonu do lewej strony



Laik91
27-06-2009, 13:01
Witajcie,
z okazji tego, iż jest to mój pierwszy post chciałbym wszystkich bardzo serdecznie pozdrowić ;) Mam nadzieję, że moja (określmy to współpracą) z tym forum będzie bezproblemowa ;) Do rzeczy.

Korzystam z szablonu o nazwie frog. Chciałbym przesunąć całą treść szablonu do lewej strony, jak to zrobić?

Za wszystkie porady z góry dziękuję.

DevSoft
27-06-2009, 13:03
Musisz podać adres strony, bo większość nie będzie znała tego szablonu

Laik91
27-06-2009, 13:05
Szablon można zobaczyć/pobrać z tej strony -> http://www.freetemplates4u.com/joomla-themes/frog

zwiastun
27-06-2009, 13:12
Ok, jest demo szablonu :)
w arkuszu style.css odszukaj deklarację klasy .Sheet i usuń własność margin: 0 auto

PS Wydaje mi się jednak, że nie jest to dobry pomysł. Za chwilę może się okazać, że ta zmiana nie wystarczy. A graficznie szablon jest pomyślany tak, by wyświetlał się pośrodku ekranu

Laik91
27-06-2009, 13:22
Ok, jest demo szablonu :0
Demo? Przecież idzie go normalnie pobrać.

EDIT: Pobierałem z tej witryny -> http://www.templatki.com/component/remository/?func=fileinfo&id=1653

zwiastun
27-06-2009, 13:25
Wcześniej napisałem Ci nieco inny tekścik - to, że jest demo, to akurat Twoje szczęście :)

Laik91
27-06-2009, 13:33
Dziękuję Ci bardzo zwiastun ;)
Mam jeszcze mały problem, menu ładnie leży po lewej stronie, ale treść poszła na dół, jak ustawić je na tym samym poziomie?

zwiastun
27-06-2009, 13:37
Jest takie narzędzie, które nazywa się Firebug.
Napisałem powyżej - jedna zmiana może nie wystarczyć. A przerabianie szablonu metodą "chciałbym, żeby było tak, powiedzcie, jak to zrobić" to może i dobry pomysł, ale pomoc na forum nie na tym polega!

Laik91
27-06-2009, 13:42
Rozumiem. Nie musisz się zaraz unosić, dopiero zaczynam pracę z Joomlą...
Z tym CSS`em sam pokombinuję.

EDIT: Poradziłem sobie już z nazwą strony. Chciałbym jeszcze wyeliminować górę treści, która pozostała po nagłówku wyświetlającym stronę, tak aby nie było niczego nad treścią artykułu. Jak to zrobić? ;)