PDA

Zobacz pełną wersję : problem w instalacji Joomla 1.5.11 + Joom!Fish 2.0.3



andy4321
30-06-2009, 11:01
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Potrzebuję stworzyć portal dwujęzyczny. Zainstalowałem joomla 1.5.11 + 1.5.11 j. polski - łatka. Wszystko działa bez zarzutu. Postanowiłem iść dalej więc kolejną czynnością była instalacja joomfish 2.0.3. I tu napotkałem błąd, po nciśnięciu "wczytaj plik & zainstaluj" mam "białą stronę". Po odświeżeniu zaplecza widzę, że w komponentach joomfish jest. Wybierając Komponenty -> Joom!Fish -> Control Panel także mam białą stronę. Pozostałe pozycje w menu Joom!Fish działają ok i cały joomfish także (przetłumaczyłem menu i kilka artykułów). Nie zmienia to faktu, że podczas instalacji miałem białą stronę i przy wyborze Control Panel także. Joomla zainstalowana jest na pld 2.0(AC) + mysql 5.0.56-log + php 5.2.5.
Dziś przeinstalowałem Joomla (wersja 1.5.11). Wszystko ok, a więc przeszedłem do instalacji Joom!Fish 2.0.3 i niestety problem jak wyżej nadal występuje. Przeglądarki nic nie zwracają.
Zaczynam się zastanawiać czy nie obarczyć za ten stan środowisko, na którym instalowana jest Joomla??
Pozdrawiam, dziękuję wszystkim za ewentualne sugestie

PeFik
30-06-2009, 13:29
a czy inne rozszerzenia np. komponenty się instalują poprawnie?

andy4321
30-06-2009, 21:38
witam serdecznie
Za sugestią kolegi PeFika zacząłem instalować dodatki. Co niektóre się instalują bez problemu np: sef_servicemap, jform, wszystkie templatki. Natomiast przy próbie istalacji Joom!Fish, ChronoForms problem się objawia w postaci tej nieszczęsnej "białej strony". Zweryfikowalem logi serwera, nic co mogłoby zwrócić moją uwagę nie znalazłem :(