PDA

Zobacz pełną wersję : Breezing Forms



bobskun
30-06-2009, 22:57
Witam,

Kupilem Breezing Forms i niestety nie mogę go zainstalować na swoim serwerze. Podczas instalacji wyskakuje mi biały ekran. Kontakowałem się z producentem i dostałem odpowiedź iż musze zwiększyć czas dla skryptów w php.ini.

Gdzie moge znaleść ten plik i jak zwiększyć tą wartość.
Dodam korzystam z usług webd.pl.

Pozdrawiam

magdaa
30-06-2009, 23:03
najlepiej będzię jeśli poprosisz o tę usługę administratora webd.pl

bobskun
30-06-2009, 23:08
Dziękuje, tak też zrobię.

Orientuje się ktoś jaki moduł formularzy zainstalował by się bezproblemowo na webd.pl. Na wszelki wypadek jeżeli Breezing Forms nie będzie działać.

Pozdrawiam

magdaa
30-06-2009, 23:23
na webd.pl generalnie nie ma problemów z instalacją roszerzeń. Jesli jednak czasami, coś nie idzie - jeszcze jest druga opcja: instalacja z katalogu: http://wiki.joomla.pl/Screen.installer.15

ppilus
01-07-2009, 08:02
To jaki masz aktualnie czas dla skryptów można sprawdzić w Joomla!
Należy z menu głównego na zapleczu wybrać Pomoc -> Informacje o systemie, następnie Informacje o PHP i odszukaj wiersz max_execution_time.
Jeżeli na webd.pl pozwalają stosować php.ini to stwórz sobie taki plik w kat. głównym (jeżeli nie ma) a w jego zawartości wpisz max_execution_time = xx, gdzie xx to czas wykonywania spryptu w sekundach, np. 30.
Powyższą wartość można też zmienić za pomocą .htaccess dopisując w jego treści: php_value max_execution_time 30 (gdzie 30 to czas w sek.)
Jak napisała @magdaa często tego typu problem rozwiązuje instalacja plików z serwera.
Jeżeli powyższe nie pomogą pozostaje kontakt z administracją.

bobskun
01-07-2009, 09:06
Instalacje przeprowadzilem na dwa sposoby, z archiwum .zip oraz katalogu. Niestety obydwie proby zakonczyly sie niepowodzeniem.

Spróbowałem stworzyć php.ini, jednak nie znam sie na tym na tyle aby okreslic czy zrobilem to poprawnie. Stworzylem plik w edytorze teksow i zmenilem w Comanderze na rozrzezenie .ini. Niestety instalacja nie powidla sie.

Nie wiem co mozna z tym jeszcze zrobic.

dussel
01-07-2009, 17:19
Miałem te same problemy na netlook.pl. Rozwiązaniem było zgłoszenie do pomocy technicznej prośby o nadanie praw do zapisu i kasowania plików na serwerze.Odpowiadają w przeciągu godziny :)
Spróbuj, może to będzie rozwiązanie.

magdaa
01-07-2009, 17:30
nie kombinuj sam, jesli nie wiesz jak i czy w ogóle można- napisz do admina. Odpowiedź uzyskasz na 100%.