PDA

Zobacz pełną wersję : JA_Purity i artykuł z tabelami



slado
01-07-2009, 18:46
Potrzebuję wstawić do artykułu tabelkę. Dopóki tworzyłem na szablonie "comm" to było dobrze. Z powodów, które nie mają tu znaczenia zmuszony jestem wybrać templatkę JA-Purity. Niestety znikają tabele i zawartość wygląda jak świąteczny bigos. Poradźcie coś koledzy bo nie mogę zrezygnować z tabeli.

Bazyl
01-07-2009, 18:53
1. Wyłącz edytor i wstawiaj tabele , jakie chcesz.
2. Nadpisywanie szablonów: przenieś com_content ze starego szablonu.

slado
05-07-2009, 15:21
Dzięki za odpowiedź.
Problem, jak się okazuje leży w stylach. Tiny zapisuje znaczniki table, tr, td ale to style decydują o wyświetlaniu.
Odpuściłem drążenie bo wpadła mi inna fajna i skalowalna teplate która wyświetla mi tabelki tak jak chciałem.

Antosiwo
06-07-2009, 08:08
korzystająć z podobnego tytułu tematu pozwole sobie opisać swój problem:
strona http://www.kuriersuwalski.pl/index.php
templata ja_purity
w IE działa git ale w mozilli wywala mi treść artukułu w prawo.
doszedłem juz że jak nad tabelką zostawie 3 puste linijki to wtedy nie wysuwa nic w prawo, ale za to w IE odstęp między datą a treśćią sie zwiększa a tego nie chce.
jest może możliwiść żeby zmienić rodzaj pokazywania daty na jakiś skromniejszy zeby nie zajmowała całej linijki
(dodam jeszcze że jak usunę w ogóle datę to też jest wszystko dobrze)

Goferek
06-07-2009, 21:56
Ja mam podobny błąd. Od chwili ostatnich aktualizacji nie mogę w ogóle edytować ani tworzyć tabel w artykułach pod tą templatką.
Jest jakaś szansa by to zmienić bo już zbudowałem swoją grafikę pod ja_purity i nie chce mi sie znowu zaczynać od nowa.

zwiastun
06-07-2009, 22:01
A na czym polega problem - co to znaczy: nie mogę w ogóle edytować ani tworzyć tabel w artykułach pod tą templatką?
PS Czy przypakiem nie chodzi o to, że w edytorze TinyMCE brakuje ikon umożliwiających wstawianie tabeli? Skonfiguruj TinyMce. Masz aktualnie prawdopodobnie w trybie rozszerzonym, a tabele można dodawac i edytowac we wzbogaconym.

Antosiwo
07-07-2009, 07:53
ja korzystam z domyślnego edytora i ma on ikonę tabel!!
w IE działają tak jak chcę jedynie w mozilli pasek z datą wypycha całą tabele w prawo
dla czego??