PDA

Zobacz pełną wersję : Strona Flash



rss
02-07-2009, 19:55
Witam,
Mam darmową templetkę flash z strony Template Monster. Po rozpakowaniu mam foldery: screenshots, site, site_flash, sources. Jakie są kroki instalacji takiej templetki w Joomla 1.5? Dziękuję za pomoc

zwiastun
02-07-2009, 20:04
Step by step?
Mniej więcej jak nakładanie karoserii z chevroleta na lincolna.
Zanim się zada tu jakieś pytanie, wypadałoby co nieco w materii pytania wiedzieć.

trzepiz
02-07-2009, 20:09
screenshots - zrzuty ekranu
site - zapewne strona w html
site_flash - strona flash
sources - źródła (prawdopodobnie PSD z photoshopa)

Tego sie nie instaluje ... >

rss
03-07-2009, 07:34
Nie mam problemu z instalacją templetek np. ze strony themesbase, z tą templetką mam problem dlatego szukam porady. Nie ma niestety zbyt wielu informacji ten temat instalacji tego typu templetki. Skoro jednak można taką templetkę pobrać ze strony, to pewnie można ją też zainstalować. Będę wdzięczny za jakieś pomocne sugestie.

trzepiz
03-07-2009, 08:07
chcesz powiedzieć, że to jest templatka do Joomla ? ...

bo ja obawiam się jednak, że jest to przygotowana strona flash bazująca na html..

rss
03-07-2009, 08:22
Templetka pochodzi ze strony Template Monster z kategorii dla Joomla 1.5, więc rozumiem, że jest przewidziana dla tej wersji Joomla. Jeśli Twoje obawy się potwierdzą, że to strona flash bazująca na html, to jest jakaś możliwość skorzystania z tej templetki pod Joomla?

trzepiz
03-07-2009, 11:03
nie wiem czy się nie mylę .. ale nie widzę na TM zadnej templatki FLASH dla Joomla .. >

moze podasz przykład czego chciałeś użyć ?

rss
03-07-2009, 11:13
Z tej strony http://www.templatemonster.com/free-templates.php pobrałem z templetkę Free Joomla Template - to jest trzecia templetka licząc od dołu strony (zielony nagłówek z dużą białą strzałką). Faktycznie chyba Joomla sobie z tym nie poradzi. Być może pozostaje administarcja taką stroną przez program do Flasha.

trzepiz
03-07-2009, 11:22
a więc .. :

po rozpakowaniu pliku masz :

[joomla]
[screenshots]
[sources]
joomla_readme.pdf
info.txt

w katalogu [joomla] masz [theme125] i wlasnie ten "theme125" musisz przegrać na serwer z joomla do katalogu [templates]

Następnie zalogować się do Panelu Administracyjnego i zmienić domyślny szablon na "theme125"

Pozdrawiam