PDA

Zobacz pełną wersję : Arhciwum od 1997



Decoderro
02-07-2009, 20:05
Witam,
Potrzebuje zrobić archiwum od 1997. Gdzie musze pozmieniac, aby móc zapisywac artykuły do rchiwum od 1997 roku ?

Z góry dzięki za pomoc.

zwiastun
02-07-2009, 20:07
Ustaw datę utworzenia i daty publikacji

Decoderro
02-07-2009, 20:11
Ustaw datę utworzenia i daty publikacji
To wiem. Ale chodzi o to, ze mimo iz w pliku view.html.php ustawilem zeby wylistowalo artykuly od 1997 to i tak sie nie pokazuje. Zmieniłem te czesc:
for ($i=1997; $i <= 2010; $i++)
I niestety mimo tego w archiwum jak wybiore te date to artykul w tej dacie sie nie pokazuje. :( Czy cos powinienem jeszcze zmienic?

zwiastun
02-07-2009, 20:21
Artykuły muszą być przeniesione do Archiwum

Decoderro
02-07-2009, 20:31
Artykuły muszą być przeniesione do Archiwum
Zwiastunie,
Są przeniesione do archiwum. Od 2000 wyzej sie pojawiaja w archiwum jak wejde z menu strony a od 1997 nie chcą sie pojawiac. Czy o jakiejs zmianie jeszcze zapomnialem niz w powyzszym pliku?

zwiastun
02-07-2009, 20:53
Sprawdź na jakimkolwiek artykule, jaka jest reakcja, gdy mu ustawić na zapleczu daty publikacji (rozpoczęcia i zakończenia) przed 2000 rokiem, bo u mnie front totalnie to olewa

trzepiz
02-07-2009, 21:15
bo u mnie front totalnie to olewa


może warto sprostować :)

zwiastun
02-07-2009, 21:16
Poprzednie - nieaktualne (źle sprawdzałem u siebie).
Wprowadziłem u się zmianę, o której piszesz, artykuły w archiwum (przypisane do sekcji i kategorii) wyświetlają się w swoim roku utworzenia (i miesiącu), artykuły nieprzypisane do sekcji i kategorii nie wyświetlają sie. Może tu leży Twój pies :)

Decoderro
02-07-2009, 21:32
Poprzednie - nieaktualne (źle sprawdzałem u siebie).
Wprowadziłem u się zmianę, o której piszesz, artykuły w archiwum (przypisane do sekcji i kategorii) wyświetlają się w swoim roku utworzenia (i miesiącu), artykuły nieprzypisane do sekcji i kategorii nie wyświetlają sie. Może tu leży Twój pies :)
No tak, testowałem te nie przypisane do sekcji. Jak przypisze do konkretnych sekcji i kategorii to faktycznie dziala. A czy to mozna zglosic do developerów Joomli, zeby nieprzypisane tez wchodzily do archiwum? To chyba jakis bug jest ?

zwiastun
02-07-2009, 21:36
Zgłosić życzenia zawsze można.
Czy to "bug", to nie wiem, a nawet nie sądzę. Artykuły nieprzypisane do kategorii i sekcji zastępują artykuły statyczne, przeznaczone są do określonych celów, wszystkie inne powinny trafiać do sekcji i kategorii.

Decoderro
02-07-2009, 21:37
Zgłosić życzenia zawsze można.
Czy to "bug", to nie wiem, a nawet nie sądzę. Artykuły nieprzypisane do kategorii i sekcji zastępują artykuły statyczne, przeznaczone są do określonych celów, wszystkie inne powinny trafiać do sekcji i kategorii.

Rozumiem. Dzięki za podpowiedź. Myśle, że można zamknąc ten temat.
Pozdrawiam,
Decoderro