PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z <title>



Sensej
02-07-2009, 22:13
Ustawiłem sobie tytuł strony w opcjach konfiguracji i wyświetla się on tylko kiedy jestem na Zapleczu a kiedy przechodzę do strony głównej na pasku przeglądarki widnieje "Welcome in the Frontpage". W kodzie też oczywiście widnieje ten standardowy tekst mimo, że zmieniałem to w konfiguracji.

Zapewne jest to wina templatki, dość sporo mam z nią problemów, na szczęście ten wygląda na ostatni ;]

Adres strony: animestudio.eu (bez linku żeby wyszukiwarki się tam nie pojawiły, sorry)

Proszę was o pomoc.

zwiastun
02-07-2009, 22:20
To nie jest problem szablonu, tylko używania do pracy nad witryną instalacji z przykładowymi danymi tudzież niezapoznania się z tym, co się ma po instalacji. Nasza wyszukiwarka działa nadal na tyle dobrze, że bez trudu znajdziesz objaśnienie, jak się pozbyć tego powitania na stronie startowej.

Sensej
02-07-2009, 23:05
Trochę trwało zanim znalazłem ale faktycznie jest. Dla tych którzy będą mięli podobny problem jak ja link z rozwiązaniem TUTAJ (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=21878&highlight=jak+zmieni%C4%87+tytu%C5%82+strony).

Dzięki zwiastun za zmotywowanie do szukania i za twojego posta, który rozwiązał mój problem ;]

zwiastun
02-07-2009, 23:29
@Sensej: Nie dlatego Ci nie podałem linka, żebyś Ty był taki dobry dla innych. To pytanie padło na forum już co najmniej z 400 razy! bo się PT użytkownikom nie chce wcześniej poszukać! Po to jest FAQ, żeby tam sprawdzić najpierw!

zwiastun
03-07-2009, 03:15
O! I to jest przykład wzorowego użytkownika Forum. Nie dość, że się nie obraża za odesłanie go do wyszukiwarki i wiadomość, którą mógłby potraktować jak reprymendę, to jeszcze podziękuje i dopełni kliknięciem w reputację. Można? Można!