PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.5.x szablon



Pajlok
04-07-2009, 02:03
-do zamknięcia-

ewa75
04-07-2009, 08:33
Przykazanie siódme: nie kradnij.
Chwalić się na forum, że używa się kradzionego szablonu to już lekka przesada.
Chcesz go używać to wejdź na stronę http://yootheme.com i zostań członkiem klubu. Opłaty od 39, 79 lub 249 euro. Czekamy na wpis, że znalazłeś fajny samochód, ale nie możesz obejść alarmu i go odpalić .

Pajlok
04-07-2009, 08:56
Skąd wiesz że mam ten szablon nielegalnie? Może mam tam konto i pobrałem ten szablon i się pytam bo nie wygląda on jak na demo? A na rapida wrzuciłem żebyście mogli go zobaczyć, żeby móc odpowiedzieć.

ewa75
04-07-2009, 11:05
Skąd wiem?
1. Sam napisałeś, że pobrałeś z Rapidshare, a legalną wersję pobrałbyś ze strony Yootheme,
2. uzyskałbyś wsparcie techniczne ze strony Yootheme,
3. szablon byłby kompletny.
Bajki przestałam czytać dość dawno, więc raczej przestań brnąć dalej ze swoimi opowieściami. Najgorsze w tym wszystkim, że "zakup" na Rapidshare to proceder dość powszechny, a wiele oficjalnych stron szkół opartych jest na zdobytych w ten sposób szablonach.

Pajlok
04-07-2009, 11:10
Po 1 nie napisałem że ściągłem z rapida tylko napisałem że mam taki i podałem link do rapida żeby ktoś mógł zobaczyć jaki. Po drugie co mi ze wsparcia z ich strony jak ja angielskiego nie umiem bo się uczę niemieckiego. Po 3 możesz sama sprawdzić, szablon był nie kompletny, ale już sobie z tym poradziłem, skopiowałem potrzebne rzeczy z dema.

zwiastun
04-07-2009, 12:14
Po 3 możesz sama sprawdzić, szablon był nie kompletny, ale już sobie z tym poradziłem, skopiowałem potrzebne rzeczy z dema.
A to ciekawe! Yootheme Ci bubla sprzedało i musiałeś bidoczku z demo dociągnąć brakujące elementy? A licencję to Waść czytał, skoro pisze, że nie kradł? Jeśłiś czytał, to jakim prawem umieszczasz to na rapidshare i jeszcze publikujesz adres na naszym forum!

yogi009
04-07-2009, 12:43
Rzeczywiście gość ma charakter handlarza kradzionymi mercedesami spawanymi w poprzek, nie dość że podbiera, to jeszcze dyskutuje. Nawet zwykła podstawowa logika kazałaby się raczej w tej sytuacji nie wychylać, w końcu zawsze można to wyjaśnić na drodze prawnej, ale nie... jego musi być na wierzchu...

Pajlok
04-07-2009, 12:50
Sory ale jakoś musiałem wam chyba pokazać jaki ma szablon? Bo jakbym podał samą nazwę to nie moglibyście sprawdzić czego brakuje. Brakowało mi najbardziej poziomego menu, ale wystarczyło wpisać parę linijek i już jest. A szablon mam legalnie, sąsiad ma tam konto i dał mi login bo poprosiłem, potrzebowałem tylko ten jeden szablon. Ale co ja będę dyskutować, temat do zamknięcia.

@down
a ty jak możesz mnie bezpodstawnie oskarżać? Skąd masz pewność że ukradłem tą templatke? Przyznaję się że nie potrzebnie wrzuciłem na rapida, ale nie piszcie że ukradłem :/

zwiastun
04-07-2009, 12:54
Nie wiem, jakimi słowy do Cię pisać! Nie dość żeś złodziej, nie dość że sąsiad oszust, to jeszcze głupie tłumaczenie!

PeFik
04-07-2009, 14:27
"A szablon mam legalnie, sąsiad ma tam konto i dał mi login"

a może dał ci też kluczyki od swojego BMW i numer PIN.

jeśli uczysz się j.niem. to pobieraj szablony ze stron niemieckich wtedy zrozumiesz warunki licencji, choć to i tak nie wytłumaczenie. podobnie jest w prawie polskim.

Pajlok
04-07-2009, 15:24
Wiem że źle zrobiłem wrzucając to na rapida, ale sam szablon mam legalnie, szukałem długo odpowiedniego, sąsiad podał mi tą stronkę bo ma tu konto, znalazłem i dał mi login to sobie pobrałem (był mi coś winien) więc nie oskarżajcie mnie tu o kradzież :/
@down
dlaczego kradzież jak zostało pobrane z konta? Czyli zostało za to zapłacone, a co to kogo obchodzi czy sąsiad sobie to wykorzysta czy ja to wykorzystam?

zwiastun
04-07-2009, 15:40
To jest kradzież! I nie ma znaczenia, jak Ty to oceniasz! A co sobie z tą informacją zrobisz, to już Twoja sprawa!