PDA

Zobacz pełną wersję : Problem czy można tak ustawić joomla?



Robert3d
04-07-2009, 02:18
Witam przepraszam jeżeli pomyliłem działy ale nie wiem gdzie to zamieścić nie wiem po prostu czy muszę dodatek instalować i jaki czy można zrobić to bez dodatku.

Zacznę od może przykładu bo nie wiem czy można tak zrobić...
Mamy w menu ktore zawiera powiedzmy spis jakiś kategori np samochod, ciezarowka, motor.

Klikam w samochod przykładowo i dalej wyświeta mi się spis artykułów w sposob jak wyświetla się lista aukcji na allegro czyli miniaturka + krotki opis + cos tam...

Klikam w artykuł opel astra i pojawia mi się cały artykuł.

I teraz najtrudniejsze...
Każdy z tych artykułów chciał bym by był dodawany przez zwykłego użytkownika z zewnątrz a więc nie wchodząc wogole do panelu administratora tak jak dodaje sie aukcje na allegro... zaznaczam ze uzytkownik musi być zarejestrowany i zalogowany

Z tym że każdy użytkownik może dodać tylko jeden artykuł lub po wykupieniu smsem czy przelewem moge mu odblokować drugi... itd...

Co tyczy się płątności dotpay sms i przelew też chciął bym coś nie coś sie tutaj dowiedziec ;)

No to chyba tyle o co mi chodziło...

Może jeszcze ograniczenia czasowe tych artykułów by były ustawiane automatycvznie po dokonaniu wpłaty i czy istnieje mozliwość jak ktos nie zapłacił utracił artykuł bym ja to widział i mógł do tego kogoś zadzwonić ze zapomniał zapłacić...

Jeżeli zamotałem to przepraszam ale pisze to już 2 raz ;) bo pierwszy to strasznie zamotałem... przepraszam za przykład z allegro może byc swistak bynajmniej nie jest to reklama tylko przykład do ktorego najprosciej było mi się odnieść.

Pozdraiwam wszystkich :) i dziękuje za pomoc.

magdaa
04-07-2009, 09:07
bez żadnego dodatku zewnętrznego tego nie zrobisz.

Robert3d
04-07-2009, 12:36
a jakich dodatków powinienem użyć?

magdaa
04-07-2009, 13:31
powinieneś raczej udać się do działu Zlecę ...

Robert3d
04-07-2009, 13:34
Nie mam zbyt wiele pieniędzy by wydać :( To może jakiś podobny dodatek by sie znalazł?

zwiastun
04-07-2009, 14:02
Na takie prośby mam ochotę odpowiadać:
Ja też chciałbym za frico maszynkę do robienia pieniędzy. Ewentualnie może być dokładna instrukcja, jak taką maszynkę zrobić.
Oglądasz czasem Kiepskich?
Kiepski też nieraz ma pomysła, jak sobie zrobić biznesa.