PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent typu digg lub wykop



turner
04-07-2009, 13:52
Witam,

Czy dla Joomla jest może komponent który zawierałby funkcjonalność serwisów typu Digg/Wykop? Oczywiście można rzucić okiem na extensions.joomla.org ale interesują mnie Wasze doświadczenia w tej materii.
Z poza Joomlowych rozwiązań znalazłem Pligg ale przyzwyczaiłem się do naszego ulubionego CMSa.

zwiastun
04-07-2009, 14:06
Pi razy oko: 90% kodu Joomla! w tego typu witrynie byłoby zbędne, a w jego miejsce trzeba by dawać nowy. Nie ma sensu. Po to są specjalistyczne aplikacje.

Akron
24-01-2010, 16:02
Pi razy oko: 90% kodu Joomla! w tego typu witrynie byłoby zbędne, a w jego miejsce trzeba by dawać nowy. Nie ma sensu. Po to są specjalistyczne aplikacje.

Witam,

Pozwólcie, że się podłącze pod wątek - tez szukałem czegoś a la Digg jako rozszerzenia do Joomla! i oto co, znalazłem:

http://socialcmsbuzz.com/dugg-plazza-create-a-digg-like-site-with-joomla-13072009/

Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad dwoma rzeczami - albo zainstalować Pligg'a, albo wykupić powyższy dodatek do Joomla!. Jednak nie wiem, czy toto się będzie nadawać i czy rzeczywiście jest takie świetne, jak o nim piszą...Czy ktoś może miał do czynienia z w/w rozszerzeniem (bo rozumiem, że oni oprócz modułu Dugg Plazza dodają tam tez nieco sfabrykowany komponent TP Dugg)?

A.