PDA

Zobacz pełną wersję : Ogłoszenia darmowe - co wybrać



yacenty
06-07-2009, 20:32
Hej,
właśnie stawiam nową stronkę i przydałby się nam moduł publikacji ogłoszeń drobnych - kupię / sprzedam.
Co polecicie -wazne aby działało na J 1.5 i aby było spolonizowane lub łatwe do polonizacji.
Zdążyłem się zorientować ze mamy AdsManager i MarketPlace jednak obie wtyczki nie mają polonizacji do najnowszych wersji, a wersje spolonizowane są dość wiekowe.
Co robić?
Pozdrawiam
YacentY

josh
06-07-2009, 20:39
jak to co zrobic? przejzec langa ze starszych wersji podopisywac brakujace linie i udostepnic na forum ;)

Rybik
06-07-2009, 20:41
Nie sugerowałbym się polonizacją, bo za spolszczenie to możesz dać 50PLN i ktoś Ci z forum na jutro machnie. Martw się raczej funkcjonalnością, przyjaznymi linkami, zabezpieczeniem antyspamowym, opja wyświetlania ostatnich ogłoszeń w module poza komponentem. Weź tez pod uwagę, że możesz z czasem chcieć dodać opcje płatne więc dobrze by było, żeby komponent miał taka opcje przewidzianą.

znaczy zainstaluj SOBI2

yacenty
06-07-2009, 20:53
hmm, dawno temu testowalem sobiego ale bardziej jako katalog wizytówek a tu kolego mówisz jako ogłoszenia? trzeba zobaczyc - dzięki za wskazówke

Rybik
06-07-2009, 20:57
ma wszystkie wspomniane cechy, współpracuje ze standardowym SEF, ma ładny drzewkowy moduł menu, polonizację i moduł typu "latest ogłoszenias"

yacenty
06-07-2009, 20:59
kurcze na stronie demo jednak są same wizytowki - niestety nie mam teraz pomysłu jak to zmodyfikować pod zwykłe ogłoszenia drobne - jakas wskazówka? moze ktoś juz zrobił i można by podglądnąć?

szkoda tylko ze wszystkie dodatki - które są na prawde fajne są płatne i to wcale nie mało

Rybik
06-07-2009, 21:06
Włączyć skrócony opis w widoku przeglądowym, wyłączyć ikonę, logo i długi opis całkowicie. Weźże zajrzyj w edycje pól i powyłączaj zbędne. Tam się idealnie ustawia co gdzie ma być widoczne. Jak będziesz tylko demo oglądał to niczego nie wskórasz, zainstaluj i pooglądaj.

yacenty
06-07-2009, 21:43
no dobra, zainstalowane teraz pora aby doprowadzić go do stanu używalności zgodnego z resztą strony
coś mi sie nie chca wpisy dodawac, po wciśniecu dodaj wpis wraca na strone główna ogłoszen.
do zobaczenia na stronce
http://www.agromodele.pl/ogloszenia