PDA

Zobacz pełną wersję : read more - mimo ustawien nie działa



wujas04
07-07-2009, 18:35
Kolejny problem... :/ zwiastun to juz pewnie moich postów nawet nie chce czytać ale może ktoś inny będzie wiedział :D
a więc...chcę aby w przeglądzie artykułów w kategorii można było kliknąć na tytuł albo na read more, aby wyświetlić całość... oczywiście pewnie powiecie abym ustawił odpowiednio w ustawieniach pozycji menu, ale to nie takie proste, bo tam jest ustawione tylko że to i tak nie działa :/ mam ustawione "pokaż łącza wszystkim", "tytuły łączami" na TAK, a "przycisk Więcej" na POKAŻ a mimo wszystko tak sie nie dzieje...

ktos wie co w tej sytuacji zrobic ? szukałem na wiki.joomla.pl, w pomocy joomla, na joomla.org i nigdzie nie znalazłem rozwiazania tego problemu...

dodam że tytuł jest klikalny (jest linkiem) ale w 1 artykule na 10. :/ i o tyle jest to dziwna sytuacja ;)

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc :)

zwiastun
07-07-2009, 19:09
zwiastun czyta niemal wszystkie posty i nie ma takich użytkowników (poza 3 ignorowanymi na ich życzenie), których ma "dość" - co najwyżej powtarzanych dziesiątki razy tych samych pytań lub totalnego lekceważenia zasad forum, jak np. w Twoim i w tym przypadku: pytasz dlaczego nie działa coś co działa, nie dając żadnych podstaw do odpowiedzi, chociażby adresu strony, żeby to zobaczyć.

1. Sprawdź działanie na standardowym szablonie. Może masz zastosowane w swoim szablonie inne rozwiązanie.
2. Posprawdzaj dokładnie parametry: najpierw globalne (Artykuły -> Preferencje), potem pozycji menu i artykułu.
3. Sprawdź, czy przypadkiem nie jest tak, że w mając dwie pozycje menu obejmujące np. tę samą kategorię artykułów, masz różne ustawienia interesujących Cię parametrów.

wujas04
07-07-2009, 19:19
oj Zwiastun, ja tak tylko ;)
to nie to ze ja lekceważę zasady forum, czy cos w tym rodzaju, po prostu do czegos doszedłem, szukałem gdzie sie dało w internecie ale nie znalazłem odpowiedzi wiec postanowiłem zadac pytanie tutaj :)

adres stronki to adrianoo.nspace.pl/tourist . moze to cos pomoże :)

wujas04
07-07-2009, 19:28
pomyłkowo zamieściłem temat :/ dopiero teraz się skapnąłem że to forum o joomla 1.0.x a nie 1.5 :// da radę przenieść ? i czy to ewentualnie zmienia postać rzeczy ?

zwiastun
07-07-2009, 19:39
Posprawdzałeś, co pisałem?

wujas04
07-07-2009, 20:58
Posprawdzałeś, co pisałem?
tak, działa punkt drugi :) nawet nie wiedzialem że można jeszcze ustawić te preferencje artykułów :/

tylko teraz tak...aby działało muszę zmieniac ustawienia każdego artykułu czy moge to gdzieś ustawic raz i żeby domyślnie było tak dla wszystkich ?

magdaa
07-07-2009, 21:07
zwiastun już tobie podał - czytaj pk. 2 w jego pierwszej wypowiedzi.

tu jeszcze masz na ten temat: http://wiki.joomla.pl/Jak_ustawi%C4%87_parametry_prezentacji_artyku%C5%8 2%C3%B3w_i_innych_pozycji_tre%C5%9Bci%3F