PDA

Zobacz pełną wersję : blad logowania oraz bledy na stronie glownej



fotoplay
07-07-2009, 23:46
witam witam, mam nadzieje ktos bedzie w stanie mi pomoc... juz drugi raz pojawil sie na stronie ten problem, pierwszy raz nic nie zrobilem i samo sie naprawilo... ale drugi raz musze juz cos z tym zrobic, do rzeczy:

na stronie glownej pojawia sie komunikat:
tutaj tymczasem nie ma zadnych informacji

a jesli loguje sie do panelu admina pojawia sie cos takiego i mnie wyrzuca:
warning: session_write_close() [function.session-write-close]: write failed: no space left on device (28) in ..... on line 139
warning: session_write_close() [function.session-write-close]: failed to write session data (files). please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in....... on line 139

domyslam sie ze moze chodzic o przestrzen na serwerze ale jest jej pod dostatkiem, chodzi o serwis www.fotoplay.pl widze ze teraz znow sie samo naprawilo ale nie moge tego tak dalej zostawic wiec licze na pomoc, z gory dziekuje :)

hecz
08-07-2009, 22:52
witam witam, mam nadzieje ktos bedzie w stanie mi pomoc... juz drugi raz pojawil sie na stronie ten problem, pierwszy raz nic nie zrobilem i samo sie naprawilo... ale drugi raz musze juz cos z tym zrobic, do rzeczy:

na stronie glownej pojawia sie komunikat:
tutaj tymczasem nie ma zadnych informacji

a jesli loguje sie do panelu admina pojawia sie cos takiego i mnie wyrzuca:
warning: session_write_close() [function.session-write-close]: write failed: no space left on device (28) in ..... on line 139
warning: session_write_close() [function.session-write-close]: failed to write session data (files). please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in....... on line 139

domyslam sie ze moze chodzic o przestrzen na serwerze ale jest jej pod dostatkiem, chodzi o serwis www.fotoplay.pl (http://www.fotoplay.pl) widze ze teraz znow sie samo naprawilo ale nie moge tego tak dalej zostawic wiec licze na pomoc, z gory dziekuje :)
1. Sprawdź czy nie zająłeś całego miejsca na serwerze
2. Sprawdź uprawnienia folderów, szczególnie folderu tmp

fotoplay
09-07-2009, 20:35
dziekuje za checi ale jak sie okazalo byl to blad lezacy po stronie uslugodawcy serwera :)