PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wykonac cos takiego?



k-meal
08-07-2009, 14:33
Witam,

tytul malo mowi, ale ciezko mi strescic problem. :)
chcialbym miec na stronie cos takiego, ze z menu po lewej stronie wyieram np. "ciekawe filmy", wtedy na srodku pojawia mi sie strona z kilkoma odnosnikami, np. sensacyjne, komedie itd.

Nie bardzo wiem jak to wykonac. Dodaje nowy element w "menu manager", jako typ wybieram "list - content section", a w "section manager" mam utworzony tak jakby nowy artykul. Ale w tym artykule umiem tylko wstawic link do jakiejs zewnetrznej strony, a chcialbym by po kliknieciu np. "komedie" pojawial sie opis ciekawych komedii, jednak opis z mojego serwera. Zatem wczesniej musze gdzies stwoerzyc taki opis i jakos go opublikowac.
W jaki sposob mam to zrobic?

Nie wiem czy w miare zrozumiale to opisalem. W razie czego chetnie wyjasnie.

Pozdrawiam i prosze o pomoc. :)

zwiastun
08-07-2009, 15:06
Jeśli masz kłopot w tłumaczeniu ichniego na nasze, zainstaluj język polski. Jeśli Ci łatwiej posługiwać się angielskim, pytaj na forum oficjalnym.
W "section manager" nie da się utworzyć "jakby nowego artykulu", wiec nie sposób domyślać się, co masz na myśli.
O kategoriach, sekcjach, ich związkach z pozycjami menu -> wskazówki w mojej stopce

gripsy
15-07-2009, 20:37
ale to jest najlepsze :
Ale w tym artykule umiem tylko wstawic link do jakiejs zewnetrznej strony, a chcialbym by po kliknieciu np. "komedie" pojawial sie opis ciekawych komedii, jednak opis z mojego serwera.
Komedia :)))