PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy na stronie i na zapleczu



Transboy
08-07-2009, 21:34
[Dobrze zainstalowana]

Wyskoczył mi problem na stronie głównej:

Parse error: syntax error, unexpected '/' in /home/freehost/a/l/alibi-zespol/www/index.php on line 85

oraz na stronie zaplecza:
Warning: Unterminated comment starting line 84 in /home/freehost/a/l/alibi-zespol/www/administrator/index.php on line 84

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/freehost/a/l/alibi-zespol/www/administrator/index.php:84) in /home/freehost/a/l/alibi-zespol/www/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/freehost/a/l/alibi-zespol/www/administrator/index.php:84) in /home/freehost/a/l/alibi-zespol/www/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/freehost/a/l/alibi-zespol/www/administrator/index.php:84) in /home/freehost/a/l/alibi-zespol/www/libraries/joomla/session/session.php on line 426


Strona główna: http://www.alibi-zespol.lua.pl/


Wie ktoś może co może być przyczyną takich komunikatów?

Pozdrawiam.

zwiastun
08-07-2009, 21:42
A skąd wiesz, ze dobrze zainstalowane? Jeśli działało, a teraz nie dziala, to dość prosty wniosek - odwiedzili Cię Kosmici.

Transboy
08-07-2009, 21:47
Działało bo jeszcze szablony instalowałem i już prawie była gotowa wystarczyło szablon dobrać i graficznie ogólnie poprawić.
Czyli przepadła strona i trzeba od nowa zrobić?

hecz
08-07-2009, 23:03
zmień hosting... pomoże

Transboy
09-07-2009, 22:19
Właśnie nie mam za bardzo na jaki zmienić, bo nie ma żadnego darmowego dobrego. Próbowałem już na cba.pl prv.pl i teraz ten został ostatni.

moje
09-07-2009, 22:30
Normalnie nie możliwe, zagranicą nie ma darmowych hostingów- kosmici ukradli, straszne :eek:
A to check-point'ów backup'owych kolega nie robił, że trzeba wszystko od nowa robić?

hecz
09-07-2009, 22:42
Właśnie nie mam za bardzo na jaki zmienić, bo nie ma żadnego darmowego dobrego. Próbowałem już na cba.pl prv.pl i teraz ten został ostatni.Wygospodaruj 4pln miesięcznie i po problemie

Transboy
09-07-2009, 22:57
A to jaki proponujesz za 4 pln/mies. ?

hecz
09-07-2009, 23:03
sam korzystam z webd.pl (http://www.webd.pl/?partner=ektdrr) i za taka "kasę" nie ma co narzekać, przynajmniej bez reklam i pełna kontrola:)