PDA

Zobacz pełną wersję : Tryb zgodnosci 1.0



Chrumek
08-07-2009, 23:49
J1.5.12 - upgrade'owana w miarę upływu czasu od 1.5.6. Ze względu na poprzednią wersję Kunena oraz AdsManager strona chodzi w legacji 1.0. Tak przez przypadek wyłączyłem plugin Sytem Legacy i widzę, że strona (front-end) wtedy przestaje się ładować - pojawia się biała plansza z napisem "Restricted access". Dawno, dawno temu nie miałem takiego problemu jak pamiętam, a niestety nie wyłapałem kiedy taki efekt pojawił sie po raz pierwszy. Póki co nie ma jeszcze AdsManagera w wersji native dla 1.5, więc problem może poczekac. Ale niedługo pewnie sie pojawi ( tak jak Kunena)i wreszcie będę chciał go wyłączyć. Ktoś miał taki problem lub ma jakieś podpowiedzi ? ( poza stawianiem Joomli od nowa :confused: )
p.s.
instalowałem kiedyś JSecure, ale nie działał mi prawidłowo. Odinstalowany był więc systemowo. Czyżby to jakiś smieć po tym ??? )

Dylek
09-07-2009, 09:41
A jak wlaczysz z powrotem tryb legacy to wciaz nie dziala poprawnie?

Chrumek
09-07-2009, 19:00
Oczywiscie po ponownym włączeniu pluginu wszystko jest ok. Strona działa właściwie. Wyłączam - znowu to samo... Zastanawiam się co wpisuje info "Restricted area". Pewnie jest za to odoiwiedzialne...

Chrumek
30-08-2009, 22:11
Udało się. Przyszło mi do głowy zająć się pluginami (włączanie- wyłączanie)i.... jest. Jeśli System Cache plug jest wyłączony( tak było u mnie) i System Legacy -wyłączony - strona nie działa. Jak włączę dodatek System Cache i wyłączę System legacy - strona działa. Widocznie tak musi być. Może komuś sie to przyda albo ktoś to mądrze skomentuje...
Teraz wreszcie mogę się już pozbyć legacji (AdsManagera zmieniam na inny komponent). Uff.

TLo
31-08-2009, 12:18
Miałem Chrumek podobny problem, jak Ty. Tzn. nie potrzebowałem już System Legacy, a z drugiej strony obawiałem się ten dodatek wyłączyć, żeby się witryna nie sypnęła. Dzięki Twoim eksperymentom - odważyłem się. Wyłączyłem - i nic się złego nie stało. Co więcej - nie trzeba było włączać System Cache, jest nadal defaultowo wyłączony. Wszystko to na ver. 1.5.14.
Dzięki za inspirację :)
Pozdrawiam! :)