PDA

Zobacz pełną wersję : Upgrade do 1.0.15 - problem z zapisaniem artykułu



ijont
09-07-2009, 10:46
Witam,

Po upgradzie z 1.0.13 do 1.0.15 nie mogę w żaden sposób dokonać edycji artykułu/kategorii/sekcji. Wciśnięcie save, apply czy cancel w edytorze powoduje, że przeglądarka wyświetla mi taki komunikat:

Przerwane połączenie
Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.Dokonane w artykule zmiany nie są zapisywane. Dzieje się tak zarówno od strony frontendu jak i backendu. Przy włączonym edytorze wysywig tak jak przy wyłączonym.
Strona jest b. rozbudowana : jest zainstalowane cb, vm, docman, facile forms i sporo innych komp., mod. i pluginów stąd migracja do 1.5 to rzecz b. pracochłonna i póki co nie mam czasu, żeby to zrobić.

Czy ktoś miał podobny problem? Proszę o pomoc...
Ewentualnie .... Czy mogę w jakiś sposób zrobić "downgrade" do 1.0.13?

Edit: taki oto komunikat o błędzie wyświetla przeglądarka google chrome:
Błąd 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Nieznany błąd.

Edit2: właśnie odkryłem, że problem nie występuje, gdy artykuł zawiera jedynie tekst. Jeśli tylko wstawię jakiś obrazek - znowu to samo.

zwiastun
09-07-2009, 13:28
Tak, możesz przywrócić do 1.0.13. Odtworzyć witrynę z kopii, którą niewątpliwie wykonałeś.

ijont
09-07-2009, 14:08
mam starą kopię 1.0.13 - z tym, że jest już trochę nieaktualna, bo na 1.0.15 przerzuciłem się już jakiś czas temu. Upgrade przed wykonaniem go na serwerze testowałem na xampie. Jak widać niezbyt dokładnie, bo nie zauważyłem wtedy problemów z edytowaniem art.

No cóż, chyba migracja do 1.5 w tej sytuacji będzie najlepszym wyjściem...

(ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi/pomysły jak rozwiązać problem to będę wdzięczny)

zwiastun
09-07-2009, 14:13
Przetestuj to jeszcze lokalnie. Może to jakieś chwilowe problemy z serwerem. Spróbuj też innej niż używana przeglądarki. Nie pamiętam, by ktoś zgłaszał podobny błąd.

ijont
13-07-2009, 10:21
zdecydowałem się jednak zrobić migrację. Ostatecznie to i tak nieuniknione i nie ma co tego odkładać w nieskończoność.

W każdym razie - wielkie dzięki za pomoc.