PDA

Zobacz pełną wersję : SmileTag shoutbox_PL



danieladrianka
30-06-2006, 20:38
Witam ;)
Właśnie skończyłem tłumaczyć i nieco modyfikować fajny mini czacik do Mambo i Joomla.
Zapraszam do zapoznania się z nim i do pobierania stąd -> SmileTag shoutbox (http://miasto.maniak.pl/mj/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=12)

nowyr
21-07-2006, 09:52
Witam

Posiadam najnowszą wersje joomla 1.0.10 Stable i chciałem zainstalować ww. czat. Instalacja komponentu poszła bez problemu, przy instalacji modulu wyskoczyłkomunikat "Plik "%s" nie istnieje!". Niby plik i katalog się wgrały do katalogu /modules, ale nie modułu ... W czym tkwi problem?

Pzdr.

spider89
02-08-2006, 11:14
mam identycznie jak nowyr... :confused:

danieladrianka
02-08-2006, 13:50
oki. ostatnio nie mam czasu bo nowe mieszkanko sobie robie ale zajrzałem do tego i sprawa została wyjaśniona.

Błędy usunełem i poprawiłem. Teraz moduł powinien wgrywać się pomyślnie. Przynajmniej u mnie po pobraniu ze strony wgrał się z sukcesem ;)
Jakby co dajcie znać ;)
pozdrawiam

spider89
02-08-2006, 14:23
dziala, tylko bezsensu, ze jak jestem zalogowany to musze podawac nick:p

da się to jakos zmienic?

nowyr
07-08-2006, 13:24
Witam

Po poprawkach rzeczywiście moduł ruszył i spisuje się całkiem nieźle, mam pytanko co do samego funkcjonowania tzn.:
- Czy nie można wyłączyć bądź zablokować okna do podawania adresu ' URL lub Email' ta opcja w moim przypadku jest nie potrzebna, a przeszkadza w dokonywaniu wpisów?

Z góry dzięki i pozdrawiam

danieladrianka
10-08-2006, 17:23
zapewne można by było pogrzebać w plikach i wyłączyć to cuś ale ja niestety nie mam narazie czasu na to ;) jeszcze z miesiąc będę zajęty więc albo samemu próbować albo kogoś poprosić albo czekac ;P
pozdro ;)

Amfidiusz
31-08-2006, 15:41
Zarówno moduł i komponent wgrał mi się prawidłowo. Jednak przy próbie edycji parametrów komponentu w ACP pokazuje mi błąd wewnętrzny błąd serwera (500). Da się to jakoś obejść, czy może mój provider ma włączone jakieś śmieszne funkcje?

czarofnik
08-11-2006, 16:53
świetna opcja podoba mi sie nawet bardzo tylko ponawiam prosbe kolegow o mozliwosc wylaczenia maila przydaloby sie zintegrowac uzytkownikow z baza

a i jeszcze opcje zeby bylo widoczne dla wszytskich a mogli wpisywac tylko zarejestrowani !!!