PDA

Zobacz pełną wersję : nie działa więcej - read more



wilek666
10-07-2009, 11:46
Cześć,

Mam w menu Kategorię / Przegląd o nazwie Artykuły, nie mogę dodać przycisku "więcej" (ani podział strony) po próbie dodania przerzuca mnie na główną stronę admina
/joomla/administrator/# wcześniej nie miałem z tym problemu (a od czasu kiedy ostatnio to robiłem zmieniłem sporo rzeczy, także nie wiem co może być przyczyną?), a teraz nie mogę w żadnym artykule dodać read more ?

Korzystam z Joomla 1.5.12

moje
10-07-2009, 12:00
A dodatek do tego przycisku opublikowany?
Jak zmieniałeś sporo rzeczy, to jedna (lub kilka) z tych zmian może za to odpowiadać, czy kolega robił check point'y?
Czy w zakres zmian wchodziła aktualizacja Joomli/JCE?

wilek666
10-07-2009, 12:24
zainstalowałem drugą joomle na drugiej bazie sql i wszystko jest OK.

Rozwiązanie => mogę dodać read more tlyko poprzez htmla =>
<hr id="system-readmore" />Nadpisałem wszystkie pliki (oprócz configuration.php) i dalej NIE działa? co zrobić żeby w JCE ( nie mam innego WYSIWYG) działał read more ?

zwiastun
10-07-2009, 13:15
Edytor JCE wstawia odnośnik Więcej w taki sam sposób, jak edytor TinyMCE.

wilek666
11-07-2009, 16:52
yhy, a powiedźcie mi, skoro nadpisałem "wszystkie" pliki, to gdzie leży problem, w sql ?

(nie działa też podział strony => pojawia się lightbox z "Tytuł strony:" i "Odnośnik w spisie treści:" natomiast po naciśnięciu przycisku "Wstaw podział strony" nie ma akcji (nic się nie robi).

//Pzdr

zwiastun
11-07-2009, 16:59
A na jakiej podstawie mamy to wywróżyć? Najpierw każesz nam się domyślać, jakież to "wiele rzeczy" masz pozmienianych, a teraz co jest powodem, że nie działa, jak trzeba.
Prosta metoda sprawdzenia:
1. instalujesz lokalnie Joomla!
2. instalujesz JCE
3a. Działa? To doinstalowujesz kolejne rzeczy które masz w swojej witrynie i sprawdzasz po każdej.
3b. Nie działa? To już wiesz, co jest źródłem błędu.

indego
11-07-2009, 21:12
Rozumiem, że nie działa Ci dolny przycisk "Więcej...", JCE ma swój własny przycisk Więcej, jest zatytułowany "Insert read more" i jest zlokalizowany pomiedzy malutkimi ikonkami- dolna linia, drugi od prawej.

wilek666
12-07-2009, 13:38
Dzięki bardzo, rzeczywiście przycisk JCE read more działa

//temat do zamknięcia