PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł logowania



arp_01
30-11-2005, 11:20
Witam.
Szukałem i się nie doszukałem.
Czy istnieją inne, gotowe moduły logowania, niż ten standardowy w joomla? Chodzi mi o takie konfigurowalne... np. ilości danych podawanych przez osobę zakładającą sobie konto (np. nip, rachunek bankowy i inne)?
Arek

zwiastun
30-11-2005, 18:23
Szukałeś? Poszukaj jeszcze. Na joomlademo.pl znajdziesz i trochę tekstu na ten temat i linki. Podręcznik administratora.

arp_01
02-12-2005, 10:29
Dzięki za odpowiedź. Bardzo pomocna strona. Jednakże nie znalazłem dokładnie tego czego szukałem.
"Aby dowiedzieć się, jak stworzyć taki formularz rejestracyjny, przejdź do: ---- w planie----".

Szkoda, że dopiero w planie :(

zwiastun
02-12-2005, 17:06
No to jednak źle szukałeś, wprawdzie nie ma tego w poradniku, ale istnieją komponenty, które pozwalają dodawać pola do formularza rejestracyjnego (zastanów się jednak, czy rzeczywiście do rejestracyjnego - niczego nie wymusisz, ludzie i tak wpiszą, co chcą, więc może lepiej dać im swobodę wpisywania więcej wtedy, kiedy chcą i to nie w formularzu rejestracyjnym)

A komponenty?
zobacz tam gdzie byłeś do prezentacji, do rozdziału o zarządzaniu użytkownikami, do zasobów. Jest ich co najmniej kilka.