PDA

Zobacz pełną wersję : problem z białymi ramkami przy newsach



davvid
12-07-2009, 12:48
Witam. Prosiłbym o pomoc... Mam problem z białymi ramkami w joomli i szpeci to wygląd...
Powinno wygladać tak:

http://www.templatki.com/components/com_remository_files/file_image_1657/img_1657_01.jpg

a wygląda tak:

http://i30.tinypic.com/15e73pd.jpg

i nie chodzi mi o rozmazane pole :D:D
będę wdzięczny ogromnie za pomoc...!

moje
12-07-2009, 13:01
Jakiej przeglądarki używasz?
Wygląda to na brak kilku plików graficznych, sprawdź czy wszystkie zostały wgrane na serwer, jak któregoś nie ma, to go wgraj poprzez ftp.

EDIT:

Podaj linka do strony.

big_krzysiek
12-07-2009, 13:11
a czy przed dodaniem twojej tresci do strony przy tej templatce tez tak bylo?

ze zdjec zbyt duzo nie mozna zobaczyc, przydalby sie tez link do strony...ale jesli nie chcesz go podawac...bedzie to zabawa z zgadule...

byc moze tresc, ktora zamiesciles i dodane zdjecie "rozpycha"szablon...
sprawdz...jesli tak to pokombinuj z szerokoscia edytora

davvid
12-07-2009, 13:48
wszystkie obrazki są wrzucone... widać przecież że rogi są zaokrąglone. to może być bład uploadera czy coś bo jak chce ponownie wrzucic pliki to pisze żę bład a jak chce CHMOD ustawić to sie nie da i są na 655 :/ nie wiem co jest ale wiem że skin najbardziej mi pasuje i jakby ktoś znał rozwiazanie problemu bede wdzieczny.

moje
12-07-2009, 14:17
Zainstaluj Joomlę na nowo z przykładowymi artykułami, potem zainstaluj ten szablon jeśli wszystko będzie się dobrze wyświetlało, to wina leży po stronie dodanych treści/materiałów.

Jeśli boisz się o utratę materiałów, to test możesz wykonać na swoim komputerze.
Przydatne linki:
www.joomla.pl/forum/showthread.php?t=29814

A link do strony?

davvid
12-07-2009, 14:25
Dzieki wielkie! Sam znalazłem problem :)
okazało się ze moje newsy miały status nieopublikowanych i dlatego robiły się takie ramki :D:D. a co do tego thema to nie polecam. bo nie da sie przy nim nic zrobić. jest zabezpieczony i za nic nie zmienicie css ani kodu bo chmody sa ustawione na możliwosc zmiany ale nie na zapis :) ahaha i sobie koleś tak ustawił nawet pisze w regulaminie tego thema że tak jest...
dzieki za pomoc ;]

moje
12-07-2009, 14:48
Co do problemu z CHMODami to zainstaluj sobie eXtplorer'a ;)