PDA

Zobacz pełną wersję : Pustka w Ozio Gallery



JanekPawelski
12-07-2009, 17:58
Zainstalowałem OzioGallery. Mam Joomlę 1.5.12. Wszystko działa wyśmienicie. Niestety kiedy chcę aby galeria była 3D pokazuje się tyle kolumn i wierszy ile trzeba, ale w komórkach jest tylko czarne tło. Inne warianty OzioGallery działają poprawnie. Co jest przyczyną tej pustki?

peeotr
17-01-2010, 08:02
Mam podobny problem w tej samej wersjii Joomla i w ostatniej wersji Ozio Gallery. TYLKO ŻE u mnie na początku działa wszystko OK, ale po jakimś czasie galeria przestaje pokazywać zdjęcia. Pomaga reset XML i wyczyszczenie cache w przeglądarce (Firefox). Ale np. następnego dnia jest to samo.

Mam kilkanaście galerii na mojej stronie i co jakiś czas, losowo, kilka z nich przestaje pokazywać zdjęcia. Jak tak dalej pójdzie, to rezygnuję z Ozio Gallery, bo robi się jakaś masakra. Strona fotografa ze znikającymi zdjęciami???

nicke1
20-03-2010, 16:26
Również miałem podobny problem ale został on rozwiązany :)
http://forum.joomla.org/viewtopic.php?p=2005179
Tutaj znajduje się odpowiedź.

Problemem jest plik:
view.html.php
znajdujący się w:
/components/com_oziogallery2/views/02flashgallery

Należy poprawić linię 120-122 na:
$path = $folder . '/';
$dir_images = $folder . '/';
$dir_files = 'images/oziogallery2' . '/';

Zresetować xml, skasować pamięć podręczną przeglądarki i wszystko powinno śmigać.

Pozdrawiam

wisnia37
25-03-2010, 15:07
U mnie niestety nic to nie pomogło :/

nicke1
25-03-2010, 17:46
W zasadzie oprócz tego ustawiłem jeszcze wszystkim plikom galerii dostęp na: 777.
Może to też ma jakieś znaczenie.

wisnia37
25-03-2010, 19:03
Przeinstalowałem galerię i na razie działa.

a-l-i-c-j-a
01-09-2010, 17:50
Mam podobny problem, ale ze skórką: FlashGallery. Nie pomaga reset XML, przeinstalowanie,- przez moment jest dobrze, ale zaraz potem znów białe miejsca na zdjęcia. Co dziwne widać, że wczytuje zdjęcia, bo tworzą się miniaturki w postaci ciemnych kwadratów, pojawiają się nazwy plików... ale same zdjęcia już nie...

grafastudio
24-04-2012, 18:06
U mnie to samo. Czu może teraz zostało to jakoś inaczej rozwiązane?