PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł sondy w 1.0.10PL - Firefox i IE



kolagi
30-06-2006, 23:41
Witam!

Właśnie zauważyłem na swojej stronie dziwną rzecz.

W Firefox'ie w module sondy przyciski "Głosuj" i "Wyniki" są ładnie koło siebie, natomiast w IE jeden pod drugim i w dodatku krzywo. Dodam, że szerokość modułów w obu przeglądarkach jest taka sama.

Jak to można poprawić?:confused:

Z góry wielkie dzięki!

darks
01-07-2006, 00:06
Witam!

Właśnie zauważyłem na swojej stronie dziwną rzecz.

W Firefox'ie w module sondy przyciski "Głosuj" i "Wyniki" są ładnie koło siebie, natomiast w IE jeden pod drugim i w dodatku krzywo. Dodam, że szerokość modułów w obu przeglądarkach jest taka sama.

Jak to można poprawić?:confused:

Z góry wielkie dzięki!

He, he a u mnie jest dokładnie odwrotnie.

stone
01-07-2006, 10:07
To wyświetlanie jest zależy od skórki i css, jak nie podacie linka to się nie da zobaczyć co i jak:)

kolagi
01-07-2006, 12:03
To wyświetlanie jest zależy od skórki i css, jak nie podacie linka to się nie da zobaczyć co i jak:)

Z tego co widzę to ten problem występuje tylko na templatce rhuk_solarflare_ii (http://www.portal.agencja-gi.pl/administrator/index2.php?option=com_templates&client=#info)

Moja wersja to testów: www.portal.agencja-gi.pl

stone
01-07-2006, 12:05
znjadz w pliku css klase button i zmniejsz wielkość czcionki o jeden i zobacz czy pomoże

kolagi
01-07-2006, 12:50
znjadz w pliku css klase button i zmniejsz wielkość czcionki o jeden i zobacz czy pomoże


No i problem rozwiązany. Dzięki!:)

kolagi
01-07-2006, 13:20
Zgodnie z informacją od stone (member.php?u=3) aby przyciski w IE nie były umieszczone w pionie należy wprowadzić zmiany w pliku template_css.css ( w rhuk_solarflare_ii ).

Proponuję nie zmniejszać już czcionki ( bo przy 10px nie widać już pogrubienia i cieńko przez to wygląda ;)) tylko zmniejszyć do zera wcięcia:

.button {
margin: 1px 0px;

Pozdrawiam.