PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w ACP przy dodawaniu/edycji artykułów



pawluch4
01-07-2006, 22:50
Zainstalowałem Joomle. Dograłem kilka modułów i komponentów. Kiedy uznałem, że stronka jest gotowa chciałem napisać artykuł. Włączyłem edytor zacząłem pisać. W pewnym momencie zachciało mi się dodać do artykułu obrazek. Kliknąłem więc na przycisk dodawania obrazków, wyskoczło nowe okienko, jednak nic w nim się nie pokazało, a jego tytuł wygląda mniej więcej tak: {lang_instert_image}. Chciałem sprawdzić czy tylko z obrazkami jest taki problem i kliknąłem na przycisk Kreatora Tabel. Tu również to samo z tym, że tytuł tym razem zawiera: {lang_table_title}. Wszedłem z ACP i spróbowałem dodać nowy artukuł z poziomu strony. W tym przypadku z edytorem nie było najmniejszych problemów. Wstawiłem i tabele i obrazek. Wiem na 100%, że po instalacji Joomli edytor działał poprawnie rówinież w ACP. Nie edytowałem żadnych plików portalu. Komponenty i moduły wgrywałem z poziomu panelu admina. Nie wiem czym mogą być te błędy spowodowane. Gdybym wiedział jakie pliki odpowiadają za działanie edytora w ACP wgrał bym je ponownie. Bradzo prosze o pomoc.

P.S. Opcje takie jak pogrubienie, kursywa itp działają poprawnie.

Dylek
01-07-2006, 23:31
Zobacz czy nie ma rozbieznosci miedzy wpisem w configuration.php (www.twojastrona.pl (http://www.twojastrona.pl)) a adresem na jaki sie logujesz do panelu admina (twojastrona.pl - bez "www").

pawluch4
02-07-2006, 10:21
faktycznie, było tak jak mówiłeś. logowałem się z adresu bez www. nie wpadł bym na to, że winny może być adres. wielkie dzięki za pomoc.

P.S. czy mogłbyś mi wytłumaczyć dlaczego z adresu z www wszystko działa a bez niego nie...uczę się php i bardzo mnie to ciekawi.