PDA

Zobacz pełną wersję : Ocenianie - Głosowanie



stasiu220122
18-07-2009, 14:47
Szukam dodatku do joomla 1.0.15 który umożliwi dodawanie głosów w tekście gdziekolwiek chce. Np. żeby w jednym artykele była możliwoś oodddania głosu na daną cześc tekstu.

Szukłame sporo czau i nic. Dodatet który znalazłem Ajax Vote jest ok jednak ocenia on cały artukuł na górze strony a mi chodzi o dodatek który w jednym artukule będe mógł wstawić wiele razy i ocenianie odbywać ma się oddzielnie.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

stasiu220122
19-07-2009, 16:55
Nikt nie zna takiego pluginu/komponentu ???

Prosze o pomoc bardzo mi na tym zależy !!

zwiastun
19-07-2009, 17:02
Zapoznałeś się z regulaminem forum?

stasiu220122
19-07-2009, 18:25
Mniej wiecej i szukałem tutaj oraz w plikowni. Jednakże na joomla.pl w zasobach są same dodatki do wersji 1.5 które by spełniły moje oczekiwania. Na joomla.org też wszystko do 1.5 tutaj przez szukajkę znalazłem 2 wątki, które by pasówały jednak oba bez odpowiedzi.

A nie wierze, że czegoś takiego nie ma. Ja szukam i znaleźć nie mogę więc napisałem, bo jeżeli ktoś czegoś takiego używa to bardzo mi pomoże, a zależy mi na czasie.

Pozdrawiam.

zwiastun
19-07-2009, 18:36
1. Nie zapoznałeś się: Tobie może się i spieszy, ale to nie powód, żeby odświeżać wątek codziennie.
2. Jeśli gdzieś coś takiego widziałeś, to kontaktuj się z tymi, u których widziałeś.
Jeśli sam sobie wymyśliłeś, to masz kosmiczny pomysł.

stasiu220122
19-07-2009, 19:28
Pomysł nie jest kosmiczny bo gdybyś przeczytał mój post to byś wiedział, ze nie jest to skomplikowana funkcja ale nie mogę jej nigdzie znaleźć. Tzn. nie moge znalezc do joomla 1.0.15 bo do 1.5 jak pisałem są.

Po drugie, jeżeli wiesz gdzie coś takiego jest albo skąd to można pobrać do daj linka, a jeżeli nie to się nie udzielaj...

Pon trzecie nie jest tak, ze od razu wskakuje na forum i pisze... szukałem i nie dałem rady moze za mało wiem a może jest to cięzko znależć, a to forum chyba po to jest...

Do jednego do czego mogę się przyznać to, ze odświeżyłem specjalnie wątek i tylko dlatego ze mi sięspieszy.

A ty nie zachowuj się jak 13 latek ktory dorwal sie do komputera i chce nawrzucac i pisac bez sensu bo ma niska samoocene.

Zapytalem bo nie znam odpowiedzi chyba po to to forum isteniej ?? No bo w sumie po co skoro wszystko juz mozna znależć a jak sie czlowiek normalnie zapyta to od razu na niego wrzucaja...

Pozdro.

magdaa
19-07-2009, 19:57
brzydkie zachowania na tym forum są źle widziane.

eman
19-07-2009, 20:32
Ale odważny gość :D chyba mu na dobre nie wyszło :) heh

zwiastun
19-07-2009, 21:00
Odważny? Naprawdę uważasz, że składanie wizyty u kogoś, załatwianie się gdzie popadnie i plucie na gospodarza to odwaga?

moje
19-07-2009, 23:41
Moja skromna uwaga, zarejestrowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu forum, a który notorycznie łamiesz.
A skoro łamiesz regulamin, który zaakceptowałeś i zobowiązujesz się przestrzegać, to nie powinno Cie dziwić, że dostajesz bana.
Zamiast się rzucać jak ryba bez wody, przeczytaj regulamin to się dowiesz, co zrobiłeś nie tak.

eman
20-07-2009, 01:31
Odważny miało znaczyć nieświadomy tego co robi, albo inaczej chyba nie wie do kogo pisał :) :D pomijam fakt samego zachowania ;)