PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent podobny do com_content



kryshak
22-07-2009, 16:39
Witam!

Mam problem ze stroną, którą właśnie tworzę, polegający na tym, że na danej stronie z artykułem wyświetla mi się niechciany moduł. Chodzi o to, że do jednego artykułu mam 2 linki w różnych menu [jedno menu jest normalne, a drugie wyświetlane dla osób, które przeglądają stronę za pomocą komórki]. Moduł ten potrzebny mi jest tylko wtedy, gdy Użytkownicy czytają artykuł za pomocą telefonu, czyli kiedy wchodzą na stronę z artykułem za pomocą tego drugiego menu. Teoretycznie to banał. W ustawieniach modułu zaznaczam pozycję menu, na której ma się on wyświetlać. Ale to nic nie daje. Moduł i tak się wyświetla i tu i tu, mimo że w ustawieniach zaznaczyłem jedną pozycję menu, a nie dwie. Spowodowane jest to tym, że oba linki z tych menu są takie same. I dlatego szukam komponentu, który wyświetla artykułu podobnie jak standardowy, ale dzięki niemu link do artykułu będzie inny.
Bo w linku zamiast com_content będzie com_xxx
Wiem, że pewnie nie zrozumieliście, bo głupio to napisałem :) Ale chodzi mi tylko o to, żebyście zapodali jakiś komponent, maksymalnie podobny do tego standardowego. A ja już resztę sam zrobię.
Dziś testowałem AlphaContent i wszystko jest OK, moduł wyświetla się tam, gdzie potrzeba, ale ten komponent ma sporo opcji i nawet pomimo ich wyłączenia i tak są wyświetlane one na komórce, jak np. raportowanie newsa, ocenianie itd. A to mi nie jest potrzebne. Dlatego szukam czegoś podobnego.

ALBO
z drugiej strony. Czy znacie jakiś dodatek, który umożliwi mi dodawanie jednego artykułu do kilku kategorii?

W 1.0 w tej kwestii było dużo fajniej. Można było wyświetlać artykuły z kilku kategorii, a teraz to jakaś kpina jest :D A przecież Joomla to w końcu CMS :) Czekamy na v 1.6:)