PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po przeniesieniu na serwer



makol
22-07-2009, 15:46
Witam! Stronę przygotowałem lokalnie korzystając z movamp. I działa OK. Skorzystałem z joomlapack i przeniosłem na serwer przez ftp. Instalacja przebiegła pomyślnie ale po przejściu na stronę główną okazało się, że nie ma grafik, a podstrony szkoda gadać, jakieś sugestie? http://wood.cad.pl/wersja joomla 1.5.12

moje
22-07-2009, 15:55
A czy w JoomlaPack zostało pobrane wszystko?
Rozumiem, że zainstalowałeś druga Joomlę na hostingu, tam zainstlowałeś JoomaPack i z pliku wygenerowanego poprzez JoomlaPack na mov'AMPie przywruciłeś stan Joomli na hostingu?

makol
22-07-2009, 16:00
instalacja na serwerze polegała na uruchomieniu pliku kickstart.php, drobnej konfiguracji i to wszystko

moje
22-07-2009, 16:11
Zapomniałem, że jest tylko jedna możliwość przeniesienia serwisu- jesteśmy zgubieni i nie ma ratunku :eek:

EDIT:

Pomijam już wszystkie dodatki przeznaczone do przenoszenia/klonowania serwisów...

makol
22-07-2009, 16:27
no cóż, nie działa i tyle, skasuje wszystko i spróbuje przenieść tradycyjnie, jaki będzie efekt, to się okaże. Nie mniej jednak coś jest powodem takiego wyglądu. Przed uzyciem joomlapack poczytałem to co udało mi się znaleźć, wszystko przebiegło bez błędów.