PDA

Zobacz pełną wersję : problem z logowaniem w panelu admin



projo
30-11-2005, 22:43
w panelu administracyjnym w menu np: instalacji mambot komponentów czy tez modułów najezdżam klikam i nie przekirowuje mnie do tych odnosników co jest grane
zainstalowałem joomla 1.04

zwiastun
01-12-2005, 15:33
To masz bracie WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKI problem.
A my jeszcze większy, żeby Ci w czymś pomóc. Bo możeś to zainstalował w telefonie komórkowym. Kto tam wie, co ludziska potrafią wymyśleć!:)
RTFM

dominiq
02-12-2005, 01:28
Witam!
Ja tam najeżdżam na linki i klikam i działa.


np: instalacji mambot komponentów czy tez modułów

Rozumiem, że np: oznacza, że żaden punkt menu nie działa? czy tylko z grupy instalatorów??
Bo jak tylko z grupy instalatorów, no to faktycznie masz problem, powiem wiecej, a właściwie zacytuje:


To masz bracie WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKI problem.


Jeżeli wszystkie ci nie działają, to już lepiej - być może obecnie nie dla ciebie, bo co biedaku począć możesz jak nic kliknąć nie da rady? - a lepiej bo na pewno jak sie zastanowisz, to znajdziesz w oprogramowaniu zainstalowanym na komputerze, jakieś odpowiedzialne za blokowanie skryptów na stronie (antywirus, firewall lub coś w tym stylu).
Jak nie to opisz problem troche dokładniej, bo każdy, kto miałby szczere chęci i odpowiednią wiedzę, aby ci pomóc zapewne tego nie uczyni bo nie ma ku temu właściwych informacji.

stone
02-12-2005, 22:08
sprawdz takze pod mozilla (firefox, netscape) (bo wydaje mi sie ze uzywasz IE)

projo
07-12-2005, 10:01
zgadza sie uzywałem IE i tam nie działa ale pod Mozzila wszystko działa tak że dziekuje za pomoc ni i przepraszam za lamerskie pytanie