PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie przepisów przez userów - Gary's Cookbook



lsz
26-07-2009, 17:39
Witam!

Mam pewne pytanie odnośnie komponentu Gary's Cookbook. Chodzi dokładnie o to, czy w tym komponencie jest możliwość, by to urzytkownicy witryny (np. przez rejestrację) mogli dodawać własne przepisy, a nie tylko można to byłoby robić z panelu admina.

Pozdrawiam

zwiastun
26-07-2009, 18:00
Mogą.
Na marginesie: Zanim się zada tego typu pytanie, można sprawdzić samemu. Nic nie kosztuje!

Dylek
26-07-2009, 21:01
a co to jest szybklsz? :)

lsz
30-07-2009, 16:23
A nic. Bład się wkradł. Ja używam KeePass Password Safe i jak wpisuję "ą" to mi tak się dzieję. Nie wiem jak temu zaradzić, więc go wyłączam jak coś piszę (wtedy nie wyłączyłem i nie zauważyłem) :). Przepraszam jak coś ;) Już poprawione.

Zwiastun możesz mi powiedzieć w jaki sposób mogą to robić? Może jestem dzisiaj trochę niewyspany :D. Prosiłbym o pomoc.

Z góry dziękuję

zwiastun
30-07-2009, 16:40
Ręce naprawdę opadają: W konfiguracji ustawiasz możliwość dodawania przepisów przez użytkowników. Na stronie masz przycisk Dodaj przepis.

lsz
30-07-2009, 16:55
Ok, naprawdę jestem niewyspany :D. Jak mogłem tego nie zauważyć? Przecież to oczywiste.

Dzięki Zwiastun. Wyśpię się następnym razem :D Masz wielką cierpliwość :).

makol
26-02-2010, 17:01
Witam!
Co do przycisku "Dodaj przepis". Ja menu 'Kuchnia' przypisałem do osobnego szablonu. Kiedy chcę dodać przepis przez ten przycisk właśnie, to przełącza się automatycznie na szablon domyślny, a to mi niestety psuje całą koncepcję z przypisanym szablonem. Da się jakoś przypisać ten przycisk do wybranego szablonu?
Pozdrowienia.