PDA

Zobacz pełną wersję : Filmy flash nie są wyświetlane - AllVideos



kociolek
30-07-2009, 17:42
Witam.
Chcę w artykule wstawić filmik flash. Nie mogę. W edytorze pokazuje się symbol flasha, ale na stronie nic nie ma. Ustawiłem filtry grup. Przejrzałem wszystkie tematy dotyczące wstawiania flash na tym forum. Dodatkowo wstawienie poprzez plugin allvideos (zgodnie z formatem ze strony dokumentacji projektu) również nie przynosi rezultatów.
Mam Joomla 1.5.10 i allvideos w najnowszej wersji.

DarioB
30-07-2009, 22:06
Witam.
Chcę w artykule wstawić filmik flash. Nie mogę. W edytorze pokazuje się symbol flasha, ale na stronie nic nie ma. Ustawiłem filtry grup. Przejrzałem wszystkie tematy dotyczące wstawiania flash na tym forum. Dodatkowo wstawienie poprzez plugin allvideos (zgodnie z formatem ze strony dokumentacji projektu) również nie przynosi rezultatów.
Mam Joomla 1.5.10 i allvideos w najnowszej wersji.

Spróbuj metody, która mi pomogła - wyłącz edytor, wstaw kod, zapisz, włącz edytor.

rcz
11-12-2009, 09:16
JFolder::files: Path is not a folder
JFolder::files: Path is not a folder
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/adex/domains/adex.pisz.pl/public_html/administrator/components/com_avreloaded/views/insert/view.html.php on line 185

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/adex/domains/adex.pisz.pl/public_html/administrator/components/com_avreloaded/views/insert/view.html.php on line 190

Mnie się pojawia taki komunikat i nie działa, foldery videos oraz audio są w: images/stories utworzone. Mają CMD 775
Dziwne jest to, że inna strona na tym samym serwerze i z tym samym modułem działa bezproblemu.
Ręczne wpisanie powoduje, ze na stronie wyświetla się obszar animacji, ale po dokładnym kliknięciu mam komunikat film nie wczytany.
Z ostatniej chwili:
Animacja flash przeniesiona do innego folderu i uruchomiowna, działa (nie uruchamiana przez Allvideos), jest coś na rzeczy z folderami videos oraz audio, tak jakby nimi nie były, tylko nie wiem gdzie tkwi błąd w tym temacie.