PDA

Zobacz pełną wersję : superfish menu - tło



ziemia93
30-07-2009, 19:52
Witam.
Zainstalowałem moduł superfish menu i nie wiem jak skonfigurować tło, z tego co wiem trzeba edytować plik superfish.css ale nie wiem dokładnie jaki wpis, mógłby ktoś napisać, w której linijce to się znajduje chyba, że nie tam konfiguruje się tło .

zwiastun
30-07-2009, 20:21
Nic z tego, mój Miły Panie. W ten sposób za chwile pojawią się posty z pytaniami, w której linijce ustawić kolor piątej litery w wyrazie. Postudiuj arkusz CSS, poeksperymentuj. To nie jest żadna filozofia.
Na marginesie:
Nie trzeba instalować o Joomla extedend menu. Joomla generuje HTML wielopoziomowego menu dostosowane do potrzeb suckerfish. Wystarczy dodać stylizację do arkusza ocen (np. z JA Purity)

ziemia93
30-07-2009, 20:57
No już próbowałem, ale ja jestem zielony z css'a więc jak byś był tak miły tylko o tło mi chodzi ;)

zwiastun
30-07-2009, 21:39
Dla tych, którzy się nie znają i którzy nie maja czasu, ochoty badx sił, by poznawać, jest dział zleceń.

hedonika
18-08-2010, 11:08
ahaaaaa, to dlatego nie można na tym forum uzyskać żadnej informacji na poziomie podstawowym :) żeby dział zleceń nie był pusty :)

a ja się zawsze zastanawiałam nad tym, czemu Wielcy Specjaliści od informatyki tak pilnie strzegą swoich tajemnic...

Jdwind
18-08-2010, 12:34
Sęk w tym, że od spraw przedszkolnych jest dział: wiki.joomla.pl. Nie na tym piętrze szukałeś. W promocji Ci powiem: poszukaj tam słowa 'firebug'.