PDA

Zobacz pełną wersję : Polskie znaki w meta-tags



basia791
31-07-2009, 14:13
Witam, mam taki problem z joomlą, że nie wyświetla polskich znaków w metatagach. Adres mojej strony to www.icp.duu.pl
Gdy sprawdzam meta tagi to wyświetla mi się coś takiego:


Pro Robots: index, follow
Keywords: og�oszenia, pomoc, szukam pomocy, pomog�, prosz� o pomoc, marzenia, potrzebuj� pomocy, darmowe og�oszenia, serwis og�oszeniowy, portal og�oszeniowy, pomagamy, centrum pomocy, wsparcie, potrzebuj� wsparcia, problemy finansowe
Description: Internetowe Centrum Pomocy - Szukasz pomocy albo chcesz komu� pomóc? To miejsce dla Ciebie. Dodaj swoje darmowe og�oszenie je�li potrzebujesz wsparcia albo pragniesz wspomóc innych.
Generator: Joomla! 1.5 - Open Source Content Management

<meta name="Robots" content="index, follow"> <meta name="Keywords" content="og�oszenia, pomoc, szukam pomocy, pomog�, prosz� o pomoc, marzenia, potrzebuj� pomocy, darmowe og�oszenia, serwis og�oszeniowy, portal og�oszeniowy, pomagamy, centrum pomocy, wsparcie, potrzebuj� wsparcia, problemy finansowe"> <meta name="Description" content="Internetowe Centrum Pomocy - Szukasz pomocy albo chcesz komu� pomóc? To miejsce dla Ciebie. Dodaj swoje darmowe og�oszenie je�li potrzebujesz wsparcia albo pragniesz wspomóc innych."> <meta name="Generator" content="Joomla! 1.5 - Open Source Content Management"> Provided by (http://www.iwebtool.com/tools/)

Proszę o pomoc.

Bazyl
31-07-2009, 14:34
Edytowałaś pliki i zapisałaś w złym kodowaniu.
Powinno być utf-8.

basia791
31-07-2009, 18:24
Edytowałaś pliki i zapisałaś w złym kodowaniu.
Powinno być utf-8.
Nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Czy mogę o dokładniejszą radę?Jakie pliki edytowałam?

bartspam
06-08-2009, 13:48
grzegrzulka - musisz zapisywac pliki jezykowe ktore edytujesz jak utf-8