PDA

Zobacz pełną wersję : Menu Administracji



miszarus
02-08-2009, 14:11
Znikło mi górne menu wyboru w panelu administracyjnym, nie mogę wybrać INSTALACJA>>itp.
Dlaczego? Jak to włączyć z ponownie. :mad:

seba.adm
02-08-2009, 14:35
Wcześniej działało teraz nie działa. Nic samo się nie dzieje bez przyczyny. Co robiłeś wcześniej? Co zmieniałeś? Co instalowałeś?

Spróbuj nadpisać katalog administrator z oryginalnej paczki instalacyjnej.

miszarus
02-08-2009, 14:37
Coś grzebałem i nagle znikło.....i nie ma :(

miszarus
02-08-2009, 14:39
Pojawia się gdy wchodzę głębiej, np w Edycję artykułów, ale nie można na niej pracować....cofam do głównego i nie ma nic :(
Nic nie grzebałem w Konfiguracji żeby coś zmienić :(

seba.adm
02-08-2009, 14:40
To przywróć wszystko z kopii bezpieczeństwa. Bo rozumiem że pamiętałeś o jej wykonaniu, zanim usiadłeś do, jak to określiłeś do "grzebania"

miszarus
02-08-2009, 14:43
Właśnie zapomniałem :(

miszarus
02-08-2009, 14:52
Więc jest jakiś sposób aby wróciło górne menu a panelu ADMINISTRACJI??

zwiastun
02-08-2009, 14:53
Wygląda na to, że dopiero się uczysz "grzebać", a skoro tak, to warto Ci wiedzieć, że:
Joomla 1.0 z dniem 22 lipca 2009 roku odszedł w przeszłość. Nie będzie ani rozwijany, ani wspierany. W Centralnym Katalogu Rozszerzeń już została wstrzymana publikacja rozszerzeń stworzonych dla 1.0).

Zatem nie ma co i po co odzyskiwać. Zainstaluj wydanie 1.5

seba.adm
02-08-2009, 15:01
Moje gratulacje. Tylko tak dalej a na pewno daleko zajdziesz w Administracji witryną na Joomla. Jak kiedyś będziesz, miał niezapowiedzianych gości, również wrócisz na Forum i zapytasz: "Zaatakowali mi witrynę , co robić?", i my po raz kolejny usłyszymy, na pytanie o kopię bezpieczeństwa:

Właśnie zapomniałem :(

W tej chwili masz dwie opcje rozwiązania problemu:

1. Tak jak powiedziałem: nadpisz katalog administrator (jeżeli, za bardzo nie na grzebałeś, być może pomoże)

2. Wejdź >>Tutaj<< (http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_docman/Itemid,66/), pobierz aktualne wydanie Joomla (1.5.14), >>poczytaj podstawy<< (http://wiki.joomla.pl/Nowicjusze) i przystąp do instalacji. A na przyszłość pamiętaj o kopiach bezpieczeństwa

adkill
18-08-2009, 15:24
Witam,
Mam następujący problem, który pojawił się jak to zwykle bywa nie wiadomo skąd :) ale wracając do tematu. Po zalogowaniu się w panelu administracyjnym nie działa mi górne menu (menu poziome nie rozwija się po kliknięciu w ogóle zachowuje się tak jakby było nie aktywne) Ikony skrótów bo tak chyba fachowo to się nazywa działają tzn. można w nie wejść ale nie można nic zrobić aaa przy próbie edycji artykułu nie pojawia się edytor tylko wszystko w html-u.
Jeżeli macie jakiś pomysł co mogło to spowodować piszcie z góry dzięki
Dodam że zabiegi w postaci przywrócenia działającej kopi nie pomogły
Pozdrawiam
Adrian