PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja- błąd



zajcef
03-08-2009, 16:06
Stworzyłem cały sklep na joomli, na początku zarejestrowałem sam się poprzez stronę zewnętrzną i było ok. Zrobiłem próbny zakup sprawdzając czy działa- wporządku. Zbudowałem dosyć duży sklep i rejestracja nie działa. Nie wiem czemu bo do plików rejstracji nigdy nie zaglądałem nawet ich nie szukałem. Po kliknięciu rejestracja wyskakuje strona do wpisania danych. Po wpisaniu danych klikam wyślij dane po czym wyskakuje błąd:
404 Not Found

The request /__vm/index.php was not found on this server.

a folderu __vm to wydaje mi się że nigdy nie miałem nawet. w głównym katalogu.

indego
03-08-2009, 17:05
Sprawdź czy nie masz wyłączonje opcji rejestracji nowych w konfiguracji joomli. W takim przypadku link do rejestracji powinien automatycznie zostać ukryty, ale mialem przypadek, ze po instalacji innego modulu logowania i wylaczeniu rejestracji link pozostał, a strona prowadziła do 404

zajcef
04-08-2009, 09:23
Rejestracja nowych jest włączona. www.brwstyl.pl (http://www.brwstyl.pl) Kiedyś raz się zarejestrowałem, próbuję przeanalizować wszystko co mogło wpłynąć co robiłem dotychczas ale nic w sumie z rejestracja nie robiłem nigdy.
/__vm/index.php
ten folder i plik index.php powinien być w głównym katalogu? nigdzie nie mogę znaleźć tego folderu.

Nie wiem czy to dobry tok myślowy ale __vm/index.php wydaje się być głównym plikiem sklepu (mimo że nie mogę tego znaleźć) to wsyztsko na całej stronie i na całym sklepie działa. Jedynie rejestracja padła.

zajcef
05-08-2009, 10:52
Co mogłoby pomóc na to? Próbować przeinstalować komponent? Czy może to się dziać z powodu edycji templaty, edycji menu? Jak na razie z grafiki tylko tam grzebałem.