PDA

Zobacz pełną wersję : Baza fotomodelek



molek1
04-08-2009, 08:15
Mam do zrobienia bazę fotomodelek. Każdej modelce muszę przypisać takie cechy jak wymiary, kolor włosów itp. Muszę mieć możliwość wyszukiwania po każdej z tych cech. Dobrze by było gdyby dało się tworzyć raporty z efektów wyszukiwania. Chciałbym też mieć możliwość łatwego dodawania kolejnych wpisów (zarówno ja jako admin, jak i same modelki).
Oczywiście każda z modelek musi też mieć mini galerię zdjęć.
Zastanawiam się nad użyciem do tego celu Community Builder, ale czy to jest najlepsze rozwiązanie czy też może pójść w innym kierunku?

Bazyl
04-08-2009, 12:02
Raczej Sobi2.

zwiastun
04-08-2009, 13:22
A może k2?

Bazyl
04-08-2009, 17:16
Właśnie - k2, warte polecenia, a szukajka forumowa nie "obejmuje" tak krótkiego słowa...
A spolszczenie jest, częściowe...
Tutaj: http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=28451.

molek1
09-08-2009, 20:46
Właśnie testuję K2 - dzięki za link...
Mam jednak mały problem - tworzę dodatkowe pola w których mam takie dane jak np. kolor oczu, wielkość biustu itp. Nie wiem jednak jak uruchomić (zakładam że jest to możliwe) przeglądarkę która wyszukiwać będzie po konkretnych polach - np. chcę by mi wyświetliło wszystkie modelki z piwnymi oczami.

Następny problem - chciałbym żeby niektóre pola były dostępne jedynie dla wybranej gruby zarejestrowanych userów, tzn. nr telefonu mają widzieć tylko Ci userzy którym dodam prawa do przeglądania danych kontaktowych.

zwiastun
09-08-2009, 21:45
Po pierwsze, potestuj, poznaj, a dopiero potem pytaj.
Po drugie, jak się zapewne domyślasz, komponent nie był pisany na Twoje zamówienie, więc raczej nie sposób, żeby spełniał dość specyficzne wymagania.

molek1
09-08-2009, 23:29
Po pierwsze, potestuj, poznaj, a dopiero potem pytaj.
Po drugie, jak się zapewne domyślasz, komponent nie był pisany na Twoje zamówienie, więc raczej nie sposób, żeby spełniał dość specyficzne wymagania.
Wiem że komponent nie był pisany pode mnie. Nie chciałem być namolny, a moje pytania miały na celu jedynie określenie czy jest to software którego szukam, czy też powinienem się rozglądać za czymś innym.

arturmysłowice
19-10-2009, 03:42
nic nie rozumiem z tego K2 jest jakaś instrukcja bo znaleźć nie mogę