PDA

Zobacz pełną wersję : joomfish a tlumaczenie komponentu Portfolio



matthew26pl
05-08-2009, 17:39
Witam wszystkich
Nie wiem czy w pisze w dobrym dziale do mojego problemu ale nie wiem gdzie skierowac moje pyt..
Chodzi mi o zrobienie pliku .xml dla joomfish do tlumaczenia komponentu Portfolio ze strony: http://www.portfoliodesign.org/downloads.html
wersja komponentu: com_portfolio v2.
Z tego co wyczytalem w sieci to udalo mi sie zrobic tylko lumaczenie tytulu i opisu produktu w tym portfolio a chcialbym jeszcze miec mozliwosc zmiany zdjec dla danego jezyka w joomfish. Lecz nie umiem sobie poradzic z tym komponentem portfolio w bazie danych z tabelami.. nie wiem co gdzie jest i co mam wpisac do tego pliku xml dla joomfisha.
Chcialbym np zmieniac jedno zdjecie ktore nazywa sie "Large Image" w komponencie Portfolio gdy dodaje nowy produkt.

P.s. Chcialbym jeszcze dodac pytanie.. Czy istnieje mozliwosc dodania do tego pliku xml "params" tak jak to jest w modulach i menu aby mozna bylo modyfikowac w tlumaczeniu parametry tego komponntu jesli w tabelach w bazie nie ma takiej tabeli "params"?

Bardzo prosze jesli ktos moglby mi w tym pomoc to Brdzo was prosze o rade i pomoc.

Z gory Bardzo Dziekuje

zwiastun
06-08-2009, 00:34
Na wiki jest na ten temat wszystko, czego potrzebujesz - doczytaj, pytaj o to, czego nie rozumiesz. Pytanie o możliwość dodania params wskazuje, że nie doczytałeś, co trzeba albo nie zrozumiałeś, co czytałeś.

matthew26pl
06-08-2009, 07:11
Nie wiem gdzie mozna znalezc to o czym mowisz. Czytalem o tworzeniu takie pliku xml ale tlumaczy tylko slowa zapisane w tabeli.. A ja chcialbym aby dodac tam jakis parametr lub cos aby byla mozliwa zmiana zdjecia ktore jest dodane w tym portfolio w danym produkcie ktory tlumacze. Mam z tym problem bo w tym portwolio te zdjecia maja tresci wielojezyczne i chcialbym przy tlumaczeniu np na angielski zmienic rowniez zdjecie polskie na angielskie. Jesli ktos zainstalowal ten komponent Portfolio to przy dodawaniu produktu po prawej stronie sa parametry dodania zdjec i chcialbym aby przy tlumaczeniu joomfish te parametry zdjec byly rowniez widoczne, a ja umiem zrobic tylko tlumaczenie tekstu ktory jest w produkcie:(

Zwiastun Bardzo Cie prosze pomoz bo nie wiem co mam z tym zrobic:(
Z gory Bardzo dziekuje

zwiastun
07-08-2009, 00:48
Dział zleceń albo napisz do autorów komponentu.